Poznaj rodzaje stron www jakie wykonujemy m.in. dla firm z Pszczyny i okolic

Celów, do jakich ma prowadzić strona www, jest wiele. Przede wszystkim strona www ma generować ruch, który będzie konwertował na wysokim poziomie, ma pozyskiwać lojalnych wobec marki użytkowników, budować bazę subskrybentów (do czego najczęściej dążą sklepy internetowe), oraz nowych klientów, może też pomóc w budowie własnej społeczności, etc. Tworzymy różnego rodzaju strony www, które prowadzą do wyżej wymienionych celów. Zobacz jakiego rodzaju strony internetowe projektujemy:

 • strony www, które wyczerpująco prezentują profil firmy - są to strony biznesowe, z rozbudowaną strukturą. Dla nowych klientów jest to miejsce, w którym mogą zapoznać się z profilem firmy. Dowiedzą się nie tylko jaki jest jej adres, ale także jak prowadzony jest biznes, kto tworzy zespół przedsiębiorstwa, jaka jest historia. Użytkownik będzie miał też możliwość zapoznania się z realizacjami.
 • projektowanie stron internetowych, obejmuje także tworzenie stron typu landing page - na potrzeby naszych klientów opracowujemy tzw. strony one-page. Są to projekty, które mają optymalnie wykorzystać ruch m.in. z kampanii Google Ads promując produkt, narzędzie czy usługę.
 • portale informacyjne - np. z aktualnościami z danego regionu,
 • proste wizytówki firm - estetyczna i przejrzysta prezentacja firmy w prostej formie,
 • sklepy internetowe - zaawansowane technologicznie platformy sprzedażowe, funkcjonalne i użyteczne sklepy, które ułatwiają sprzedaż online.

Strona internetowa w top 10 wyszukiwarki Google? Promujemy strony realizując pozycjonowanie oraz kampanie w Google i na Facebook`u

Dla firm, których siedzibą jest Pszczyna zasięg działania może być różny. Fryzjerzy, dentyści, mechanicy samochodowi czy trenerzy personalni, działają lokalnie i oczekują od strony www promocji w danym regionie, tak by pełniej wykorzystać potencjał runku. Firmy ogólnokrajowe oraz te o zasięgu międzynarodowym, a także sklepy internetowe muszą promować się szerzej. Nasza agencja prowadzi skuteczne kampanie na potrzeby firm o różnym zasięgu działania. Projektowanie stron www oraz ich publikacja to jedno, strony trzeba także odpowiednio wypromować, by mogły przynosić oczekiwane rezultaty. Dlatego też realizujemy pozycjonowanie (zarówno lokalne, jak i szerokie), a także kampanie w Google Ads (dawniej Google AdWords) i na Facebook`u. Jesteśmy uczestnikiem programu dla agencji - Google Partner i jako zespół mamy za sobą wiele udanych kampanii. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością omówimy oczekiwania, nie tylko wobec strony, ale także wobec kampanii prowadzonych w sieci.

Poznaj naszą agencję SEO/SEM. Zobacz dlaczego warto zrealizować stronę internetową z Mapi Media

Tworzenie stron internetowych obejmuje całe spektrum zagadnień i wymaga podjęcia wielu działań. Nasze praktyki nie zamykają się wyłącznie na samym tworzeniu strony www, oferujemy coś więcej. Poza doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami proponujemy też konkretne korzyści, jakie należy oczekiwać od strony www. Projektowanie stron przez naszych specjalistów obejmuje także wykonanie jej zgodnie z najwyższymi standardami SEO. Na wykonanie strony www patrzymy całościowo, co oznacza że zdajemy sobie sprawę, że nie wystarczy zaprojektować samej struktury. Korzystając z silnika WordPress tworzymy strony nienagannie wizualnie, funkcjonalne, użyteczne i intuicyjne, zarówno dla użytkowników, jak i właściciela firmy. WordPressowy CMS jest łatwy w obsłudze i dzięki niemu można szybko wprowadzać zmiany na stronie. Jeśli zajdzie potrzeba zajmiemy się opracowaniem tekstów (również z zachowaniem zasad SEO), znalezieniem odpowiednich zdjęć, czy przetłumaczeniem warstwy tekstowej na inne języki.

Realizacje stron internetowych na naszej stronie. Portfolio to dobry pomysł na zwiększenie zaufania

Naszych przyszłych klientów zachęcamy do współpracy na wielu płaszczyznach. Jednym z elementów, który przełamuje bariery, buduje wiarygodność i zaufanie jest podstrona z naszymi realizacjami. Jeśli masz wątpliwości co do naszych projektów, zachęcamy do sprawdzenia jak wyglądają i jak działają zrealizowane przez nas strony internetowe. Pszczyna jest siedzibą wielu firm, które będą skuteczniej funkcjonować dzięki stronie z dobrze zaprojektowaną podstroną prezentującą realizacje firmy (np. wykonane projekty domów, renowacje lakieru samochodowego etc).

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

F.A.Q. - najczęściej zadawane pytania przez firmy z Pszczyny

Zapraszamy do kontaktu z prowadzoną przez nas agencją, a także do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnoszącymi się do realizacji strony www:

 • Czy jeśli moja firma jest z Pszczyny, to czy nie lepiej wybrać agencję z tego regionu?

  Pracujemy w środowisku online nie ma najmniejszego znaczenia czy siedzibą firmy jest Pszczyna, czy jakakolwiek inna miejscowość w Polsce, a nawet za granicą. Pszczyna znajduje się nieopodal Bielsko-Białej, gdzie mieści się nasze biuro. W razie potrzeby chętnie umówimy się na spotkanie na miejscu w Pszczynie.

 • Na jakie roczne koszty wynikające z utrzymywania strony www muszę się przygotować ?

  Poza opłatami jednorazowymi, wynikającymi z budowy i stworzenia strony www należy liczyć się z corocznymi opłatami za domenę i hosting. Jednak warto zauważyć, że te koszty nie są wysokie. Utrzymanie domeny to koszt ok. 100 zł, a stawki za hosting zaczynają się od takiej samej kwoty. Zatem w całym roku możemy ponieść koszt w wysokości zaledwie 200 zł netto.

 • Czy jako agencja macie doświadczenie w realizacji stron www dla firm z Pszczyny?

  Projektujemy skuteczne strony internetowe niezależnie od miasta, w którym firma ma swoją siedzibę. Efektywność strony nie jest zależna od tego czy już tworzyliśmy strony internetowe w tym czy innym mieście. Zasady jakie obowiązują w internecie są takie same dla wszystkich regionów. Nawet jeśli pracowaliśmy dla podmiotu, który znajduje się na terenie Pszczyny, to i tak każdorazowo przeprowadzamy pełną analizę, wywiad, badanie konkurencji i oczekiwań jakie ma spełniać strona www dla danej branży. Pszczyna nie stanowi wyjątku i proces tworzenia przebiega podobnie jak dla innych regionów.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the cup.