Tworzenie stron dla firm z Rybnika

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Potencjalni klienci są w internecie. Dlaczego posiadanie firmowej strony www jest w dzisiejszych czasach kluczowe?

Istnieje wiele scenariuszy, w których w sferze biznesowej brak strony www determinuje niepożądane zachowanie użytkowników. Dla twojej firmy brak strony jest niekorzystny bo zamyka drzwi przed nowymi klientami. Klienci coraz częściej weryfikują jakość działalności pod kątem jej obecności w środowisku online. Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy i nie masz strony www nie trafią do ciebie klienci, którzy będą poszukiwali twoich usług w sieci. Tak samo z usługami kosmetycznymi, stomatologicznymi, czy innymi. Strona www stanowi obecnie najmocniejszy fundament do tego, by móc skutecznie konkurować na rynku lokalnym. Ale nie tylko. Przedsiębiorstwa o większym zasięgu działania także zyskają jeśli ich działalność będzie promowała strona www. Wartość stron www dla firm jest obecnie bardzo duża. Wynika to m.in. z tego, że strona internetowa udziela informacji na temat działania firmy natychmiast, o każdej porze i na każdym urządzeniu.

Jak promować się w sieci? Poznaj sposoby na marketing internetowy

Nasze możliwości pozwalają nam na świadczenie usług z zakresu marketingu internetowego. Zajmujemy się również promocją stron internetowych. Zobacz jakie działania podejmujemy by twoja firma, której siedzibą jest Rybnik mocniej zaistniała w świadomości użytkowników:

 1. Google Ads - ta forma promocji pozwala osiągnąć szybkie efekty. Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania Google zwiększają zasięg przedsiębiorstwa, m.in. dzięki temu że można je precyzyjnie targetować.
 2. Facebook Ads - system reklamowy udostępniony przez Facebook`a umożliwia bardzo precyzyjne kierowanie reklam, które mogą promować zarówno fanpage, jak i stronę www czy sklepy internetowe,
 3. pozycjonowanie stron - zarówno strony biznesowe, jak i sklepy internetowe promujemy w SERP`ach wprowadzając definiujące branże frazy kluczowe do top 10 wyszukiwarki Google.

Czy strony internetowe mogą spełniać różne role? Zobacz jakie rodzaje stron internetowych projektujemy

Tworzenie stron nie zamyka się na projektowaniu mniej lub bardziej zaawansowanych biznesowych wizytówek. Jako agencja zajmujemy się budowaniem różnego rodzaju stron internetowych:

 1. strony internetowe promujące firmy i zawierające kompletne dane na jej temat,
 2. landing page - czyli docelowa strona, która promuje produkt, rozwiązanie, narzędzie lub usługę,
 3. strony internetowe w postaci prostych, czytelnych wizytówek biznesowych,
 4. portale internetowe - o różnym stopniu zaawansowania, w zależności od oczekiwań jakie mają spełniać tego typu strony internetowe,
 5. sklep internetowy - w pełni funkcjonalna platforma sprzedażowa.

Projektowanie stron internetowych realizujemy w oparciu o jeden z najwyżej cenionych silników, jakim jest WordPress. Umożliwia on projektowanie stron www oraz skutecznych sklepów internetowych. Naszych klientów szkolimy także z obsługi panelu administracyjnego. CMS do zarządzania treścią jest łatwy w obsłudze, ale szkolenie znacznie przybliża jego możliwości i pozwala pełniej wykorzystać potencjał platformy.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wspieramy także firmy z Rybnika i z przyjemnością omówimy cele, jakie stawiane są przed stroną www.

Projektowanie stron internetowych to duży koszt? Sprawdź ile to kosztuje

Czynnikiem determinującym ostateczną kwotę są m.in. funkcjonalność strony, ilość pracy, którą należy włożyć w projektowanie stron internetowych, konieczność opracowania treści, grafiki, etc. Naszą przewagą jest to, że nie narzucamy odgórnych cen. Każda strona wymaga indywidualnego podejścia, zastosowania innego rozwiązania. Ofertę przedstawiamy po przeprowadzeniu precyzyjnego badania pod kątem potrzeb klienta, analizujemy rynek i weryfikujemy frazy, dzięki czemu łatwiej będzie o skuteczne pozycjonowanie ich w wyszukiwarce Google. Zależy nam na osiągnięciu celu i na tym, by strona budowała przewagę konkurencyjną w branży, w której porusza się firma. Ceny zaczynają się nawet od 500 zł, w ramach takiej kwoty realizujemy proste strony internetowe. Rybnik jako rynek o dużym potencjale, może jednak wymagać od firm nieco bardziej zaawansowanych stron.

Skontaktuj się z nami, by dokładnie omówić potrzeby firmy i by rozpocząć proces tworzenia stron internetowych.

Sprawdź strony internetowe, które powstały w naszej agencji

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

F.A.Q. - zobacz jakie pytania otrzymujemy od naszych klientów

Często otrzymujemy pytania, które dotyczą budowania stron internetowych, ale nie tylko. Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

 • Czy zapoznacie mnie z działaniem panelu administracyjnego?

  CMS, który umożliwia zarządzanie treścią na stronach internetowych jest bardzo pomocnym narzędziem, o dużym potencjale. By klient mógł w pełni korzystać z jego potencjału organizujemy specjalne szkolenia, na których szczegółowo przybliżamy działanie CMS`a.

 • Czy można zobaczyć Wasze realizacje?

  Na naszej stronie internetowej znajduje się zakładka "realizacje". Umieściliśmy ją w celu umożliwienia klientom zapoznania się z naszymi wykonanymi i opublikowanymi w sieci projektami.

 • Dlaczego korzystacie z WordPressa?

  WordPress zawsze prezentuje wysoką jakość. Strony internetowe zbudowane na tym silniku spełniają wiele stawianych przed stronami oczekiwań. Są estetyczne i zawsze z klasą prezentują profil firmy, świetnie sprawdzają się jako portale informacyjne czy jako blogi, a wtyczka WooCommerce pozwala prowadzić sprzedaż online. Co więcej środowisko WordPress jest bardzo aktywne, dzięki czemu sam silnik stale zwiększa swoje możliwości i często jest wyznacznikiem dla budowania stron internetowych. CMS pozwala na łatwe zarządzenie treścią. Umożliwia też optymalne dostosowanie strony internetowej do prowadzenia kampanii SEO.

 • Czy poza kosztem za samą stronę internetową muszę się liczyć z innymi kosztami?

  Tworzenie stron internetowych generuje jednorazowy koszt. Natomiast na późniejsze utrzymanie strony należy przygotować niewielki budżet. Koszt ok. 100 zł zapłacimy za domenę oraz co najmniej taki sam koszt za podstawowy hosting. Są to opłaty roczne.

 • Czy założycie mi firmowe adresy e-mail?

  Jesteśmy przygotowani do pomocy na każdym etapie tworzenia strony. Na stronie www musi znaleźć się kontakt do firmy. Nowych klientów może zniechęcać adres e-mail z rozszerzeniem spoza domeny strony (np. @gmail.com). Na poziomie projektowania oferujemy także założenie firmowych adresów e-mail, które są lepiej odbierane przez użytkowników.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the truck.