Tworzenie stron internetowych dla firm ze Skierniewic

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

W ramach współpracy poznamy lepiej Twoją grupę docelową i wdrożymy intuicyjną nawigację. Nasi specjaliści zadbają również o przyciągającą uwagę użytkowników grafikę oraz zastosowanie sprawdzonych rozwiązań a także narzędzi marketingowych. Wszystko po to, aby Twoja strona internetowa budowała prestiż i podnosiła wiarygodność biznesu, a także dostarczała użytkownikom wielu cennych dla niego informacji.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta na strony internetowe, zapraszamy do kontaktu. Przedstaw nam swoje oczekiwania względem projektu, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Strony www - stałe schematy nie istnieją!

Jest jedynie kreatywne podejście do każdego projektu, profesjonalne rozwiązania graficzne i… finalnie powstaje dobrze wyglądająca strona internetowa.

Projektowanie stron internetowych Skierniewice – najważniejsze zalety naszych realizacji stron www

Nowoczesny projekt graficzny strony internetowej

Szata graficzna strony www jest jednym z najważniejszych elementów całego projektu. Naszym zdaniem jego unikalność to nie tylko dobrze zaprojektowana forma graficzna, odpowiednio dobrana kolorystyka czy przyciągające wzrok zdjęcia. W agencji interaktywnej Mapi Media tworzymy strony internetowe dla przedsiębiorców ze Skierniewic z zachowaniem standardów i konwencji ich budowy. Projektowanie stron internetowych to sztuka stworzenia takiej kompozycji graficznej, która zapada w pamięć użytkownikom, a jej najważniejszą zaletą jest funkcjonalność, przewidywalność i czytelność. Nasze strony i sklepy internetowe są ukierunkowane na tworzenie grafiki użytkowej dla szerokiej grupy odbiorców ze Skierniewic i okolic, a także z terenu całej Polski i z zagranicy.

Responsywne strony i sklepy Skierniewice

Trwająca od wielu lat rewolucja mobilna sprawia, że szeroka dostępność witryny na różnych typach urządzeń przenośnych jest jednym z jej najważniejszych aspektów. Responsywna strona firmowa czy sklep internetowy z przemyślaną architekturą informacji nie jest już luksusem, ale staje się standardowym wymogiem, jaki musi spełniać strona, aby odniosła ona sukces i przyniosła Ci realne zyski. Tym bardziej, że obecnie większość ruchu w sieci generują użytkownicy platform mobilnych. W każdej chwili, gdy odpoczywają w domu, pracują lub podróżują po świecie mają przy sobie swój smartfon lub tablet, co pozwala im docierać do wielu różnych miejsc i usług w Internecie. Responsywna strona www to duży krok do sukcesu Twojego projektu.

System zarządzania treścią CMS

Strony i sklepy internetowe, które projektujemy w Mapi Media są wyposażone w najnowszą wersję systemu CMS Wordpress. System ten pozwala nie tylko na pełne zarządzanie treścią stron internetowych, ale również tworzenie i publikowanie ich nowych podstron. Przedsiębiorcom daje to możliwość szczegółowego przedstawienia klientom firmy wiarygodnych i aktualnych informacji na stronie internetowej.

Liczne funkcjonalności i dodatkowe moduły umożliwiają projektowanie różnego rodzaju serwisów www. Dzięki systemowi CMS możemy dla Ciebie stworzyć małe witryny firmowe, witryny typu landing page, jak również przygotować rozbudowane sklepy i skomplikowane portale internetowe.

Szkolenie i wsparcie techniczne

Obawiasz się, że prowadzenie własnej strony internetowej może być dla Ciebie za trudne? Nie martw się! Nasi specjaliści przeszkolą Cię z obsługi panelu CMS. Z nami poznasz wszelkie niezbędne funkcje systemu CM

Prawidłowa optymalizacja stron internetowych – zadbaj o skuteczny marketing we wszystkich wyszukiwarkach

Profesjonalnie wykonana strona musi być przygotowana w zgodzie ze standardami i wymaganiami wyszukiwarek internetowych, takich jak Google, musi być przygotowana pod pozycjonowanie stron. Jak pokazują statystyki, zdecydowana większość ruchu w sieci odbywa się poprzez kliknięcie w wyniki wyświetlane na samej górze wyszukiwarki Google. Wyszukiwania lokalne z nazwą miasta (w tym przypadku Skierniewice) również są bardzo ważne.
Jako doświadczona agencja interaktywna doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko wypracowana wysoka pozycja wśród organicznych wyników i rozprzestrzenianie informacji o stronie internetowej pozwala na pozyskiwanie wartościowego ruchu do swojej witryny firmowej. Pozycjonowanie stron internetowych i dodatkowe działania prowadzone w ramach marketingu sprawią, że Twój serwis www zacznie przynosić realne zyski nie tylko w Skierniewicach, ale również na szerokim rynku internetowym.

Tworzenie stron www, czyli jakiego rodzaju strony internetowe możemy zaprojektować dla Twojej firmy ze skierniewic

  1. Witryna firmowa. To rodzaj stron www o charakterze wizerunkowym i informacyjnym. Pozwala użytkownikom na poznanie danej firmy, jej oferty produktów lub usług, jak również umożliwia szybką i łatwą komunikację.
  2. Sklep internetowy. Tworzone przez nas sklepy online są wyposażone w wiele funkcjonalności, które usprawniają obsługę zamówień internetowych. Podobnie jak strony internetowe także i sklepy Tworzymy na sprawdzonym rozwiązaniu WordPress rozszerzonym o wtyczkę Woocommerce.
  3. Strony typu landing page. Landing page to strona internetowa, która ma realizować ściśle określony cel – sprzedażowy, informacyjny, subskrypcyjny. Jest to miejsce, do którego kierowany jest użytkownik wskutek kampanii marketingowych (np. reklamy Google Ads lub Facebook Ads) podejmowanych przez daną firmę, aby wykonać konkretną akcję. Może to być np. zakup produktu, zapisanie do newslettera czy pobranie aplikacji.
  4. Strony www typu one page. To pojedyncza strona www, której cała zawartość mieści się na jednej podstronie. Użytkownik dociera do danej zawartości przewijając stronę lub klikając w zakładkę tematyczną, która przewija witrynę w wybrane miejsce. Tego typu strony internetowe idealnie sprawdzają się jako wizytówki firmowe.

Zobacz nasze wybrane projekty stron internetowych

W tym miejscu mogliśmy napisać więcej o zaletach współpracy z naszą agencją interaktywną. Zamiast tego zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi projektami stron internetowych i podjęcia odpowiedniej decyzji!

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jak wygląda tworzenie stron www dla klientów?

Strony internetowe, ich projektowanie i finalne wdrożenie to złożony, przynajmniej kilkuetapowy proces. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze składowe.

Potrzeby klienta

Punkt wyjścia tworzenia strony www stanowią potrzeby klienta i jego grupy docelowej. Na tym etapie realizacji prac nad stroną naszym podstawowych zadaniem jest zebranie jak największej ilości informacji o danym projekcie.

Wizja

Bazując na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów oraz na otrzymanych na początku współpracy materiałach od klienta tworzymy funkcjonalny projekt strony, mapę witryny, a w dalszej kolejności przygotowujemy projekt w formie graficznej.

Możliwości

Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty związane z realizacją danego projektu strony internetowej (w tym m.in. funkcjonalność, użyteczność, responsywność), a następnie, opierając się o popularny system CMS Wordpress, tworzymy stronę internetową dla klienta.

Finalizacja

Prawidłowo rozplanowany i przeprowadzony proces tworzenia stron internetowych nie może skończyć się niepowodzeniem. Po weryfikacji wersji testowej i wprowadzeniu ewentualnych poprawek gotową stronę przenosimy na wskazany adres. Od dziś będzie stanowiła ona nową wartość Twojej firmy!

Tworzenie stron internetowych – zobacz, ile kosztują nasze strony

Gdy pojawia się pytanie o cenę projektowania i wykonania profesjonalnej strony internetowej, należy mieć świadomość, że nie jest łatwo ją z góry określić, ponieważ jest ona uzależniona od wielu czynników, w tym rodzaju witryny, funkcjonalności i ilości osób zaangażowanych w projekt. Aby poznać szczegółową wycenę serwisu firmowego, prosimy o podanie szczegółów zlecenia w wiadomości e-mail lub w trakcie rozmowy telefonicznej z jednym z naszych konsultantów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the heart.