Strony internetowe dla firm

Skuteczna promocja stron www - SEO/SEM

Tworzenie sklepów internetowych

Strony internetowe dla firm w Sosnowcu

Obecnie, w erze społeczeństwa informacyjnego i wszechobecnej mobilności posiadanie własnej strony internetowej, w przypadku firm, jest wręcz koniecznością. Często mówi się, że jeśli Twojego biznesu nie ma w internecie, to prawdopodobnie w ogóle nie istnieje. Klienci często przed zdecydowaniem się na zakup, czy skorzystanie z Twojej oferty będą szukać informacji na temat firmy na stronie internetowej. Domena oraz hosting - to także ważne informacje (np. adres) Twojej strony. Chętnie Ci pomożemy - tworzenie strony www w celu rozwoju Twojego biznesu - to dla nas wartościowe zadanie.

Dlaczego nasza oferta jest profesjonalna? Pochwal się swoją stroną

Nasza Agencja Interaktywna zajmuje się marketingiem internetowym od wielu lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w takich obszarach jak: tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych czy sklepów internetowych. Dodatkowo tworzymy ofertę, która pozwala odpowiednio wypromować strony internetowe.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron www, wdrażamy i optymalizujemy kampanie Google Ads, Facebook Ads dla firm z całej Polski, w tym w Sosnowcu. Jakie słowo nas najbardziej cechuje? Kompleksowość. Właśnie tak podchodzimy do każdej realizacji i branży. Współpraca z nami opiera się na bogatym doświadczeniu, a nasi specjaliści wiedzą, co jest strategiczne i najważniejsze dla firm. Wszystkie nasze strony internetowe wykonywane są zgodnie ze sztuką SEO, od którego zależy ruch na stronie internetowej, czyli najistotniejszy cel dla każdego biznesu.

Każdy z naszych Klientów "otrzymuje w standardzie" dedykowanego project managera, który określi całościowe podejście w projektowaniu stron www. Możemy opracować treści, zakupić wysokiej jakości zdjęcia (pod projekty graficzne), a także wykonać tłumaczenia i wersje językowe, które będą przez Ciebie preferowane. Jesteśmy odpowiedzią na Twoje pytania dotyczące obsługi internetowych zagadnień. Zadzwoń i przekonaj się sam. Masz prawo do wybrania pełnej oferty stworzonej przez profesjonalistów. Takie właśnie wizytówki - rekomendacje dostajemy od klientów.

Jaki jest koszt stron www?

Koszty tworzenia zależne są od funkcjonalności stron internetowych oraz ilości pracy, jaka zostanie w nie włożona. Proste projekty zaczynają się już od 500 zł netto, strona internetowa firmy na CMS (WordPress) już od 2000 zł netto, a strony www oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto. Wycenę na projektowanie stron internetowych poprzedzamy badaniem potrzeb firmy oraz analizą briefu. Jeśli chodzi o hosting (+ domena) również wszystkie kwestie omawiamy z partnerem biznesowym. Do wyboru zostawimy również konkretne działania i cele, które mają spełniać strony www. Jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić Klientowi, jaka powinny wyglądać jego serwisy i czy system CMS (WordPress) spełni ich oczekiwania. Zadzwoń do nas - wycenimy działania dla Twoich sklepów, serwisu czy strony www.

Tworzenie stron pod indywidualne potrzeby Twojej firmy z Sosnowca

Zajmujemy się takimi kwestiami jak: tworzenie stron internetowych, projektowanie stron, czy projektowanie sklepów internetowych. Każda firma dostaje indywidualny projekt - chcemy poznać, jakie są jej oczekiwania i mocne strony, które wspólnie będziemy podkreślać w sieci informacji. Od tego też zależy projektowanie konkretnego rodzaju strony www czy sklepów internetowych. Mogą to być proste rozwiązania takie jak: Landing Page, czyli bardzo proste strony www typu one-page. Takie rozwiązania są odpowiednie dla zarządzania stronami skierowanymi na kampanie CPC, social media czy kampanie marketingowe. Inną możliwością projektowania stron www, które będą idealne do celów reklamowych, są wizytówki www, czyli strona firmowa z bardzo podstawowymi informacjami. Firma może również wybrać mniej lub bardziej rozbudowanie strony www, ale także portale internetowe oraz sklepy internetowe. Sporo stron opartych jest na systemach np. WordPress, na którym pracujemy w naszej Agencji. Ma on wiele zalet. Czekasz na dobrą reklamę i pozycjonowanie serwisu? Chcesz wypromować swoją stronę? Napisz do nas.

Jakie muszą być strony www Sosnowiec, aby spełniały swoje zadanie?

Tworzenie stron www zawsze ma określony cel. Może nim być tylko pokazanie konkretnych usług, zwrócenie uwagi na inne formy, na przykład sklepy, czy stworzenie miejsca o odpowiednim wyglądzie – tu będzie liczył się przede wszystkim design. Naszym zadaniem jest doradzić każdej firmie, co będzie najważniejszą kwestią w promowaniu swoich działań. Jednak, aby serwisy internetowe odpowiednio działały, muszą spełniać szereg kryteriów. Strona www musi być funkcjonalna, tak, żeby potencjalny Klient szybko i łatwo mógł znaleźć odpowiednie treści, ale również przyciągać swoim wyglądem. Projektowanie stron w naszej Agencji jest kluczowym zadaniem, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy. O tym, że znamy się na takiej działalności świadczy fakt, iż jesteśmy Partnerem Google. Dzięki temu możesz być pewny, że dedykowane działania, są określone przez specjalistów. Projektowanie stron powierzamy naszym najlepszym grafikom – masz prawo wyboru odpowiednich projektów. Indywidualny projekt zawiera treści oraz elementy graficzne dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki temu będziesz wyróżniał się swoją stroną. Wpisz adres naszej Agencji i wyraź zgody, abyśmy byli w stanie zaprezentować nasze strony internetowe i ich realizacje.

Sprawdź nasze wybrane projekty stron WWW

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Responsywność stron www - co to znaczy?

Stronę internetową Twojej firmy z Sosnowca muszą cechować pewne cechy oraz szereg różnych informacji. Jedną z nich jest responsywność naszego serwisu. Musi on dostosować się do rozmiaru wyświetlacza i dobrze prezentować dane strony www. Jeszcze niedawno było to znacznie łatwiejsze, w celu odpowiedniego wyświetlania, wystarczyło, aby strony dobrze wyglądały na komputerach. Obecnie, kiedy wielu z nas korzysta z wersji mobilnych, stronę musimy dostosować do mniejszych wyświetlaczy i danych w tym celu projektuje się zupełnie inaczej. Wszystkie nowoczesne aplikacje mają już swoje wersje mobilne. Podobnie strona internetowa, musi być tak zaprojektowana, aby idealnie wyświetlała się w każdym telefonie czy komputerze. Projekty, które potrzebujesz, aby spełnić wszystkie kryteria, zostaną przez nas stworzone i oparte na najnowocześniejszych technologiach w branży. Twoje serwisy będą idealnie prezentować się w wyszukiwarce Google (dane) na każdym urządzeniu. Projektowanie stron zmieniło się na przestrzeni lat, ale jedno jest pewne - ciekawe i funkcjonalne projekty zawsze będą przyciągać klientów. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w realizacji nowoczesnych stron www. Nasze działania wychodzą na przeciw klienta. Tworzymy odpowiednie relacje, dzięki którym współpraca jest atrakcyjna. Wyślij nam swoje dane np. adres mailowy, a chętnie przedstawimy reklamę dla Twojej firmy.

SEO - przykład Twojego pozycjonowania (www Sosnowiec)

Bez wysokich pozycji fraz kluczowych w top 10 w wynikach wyszukiwania, trudno dotrzeć do nowej grupy, potencjalnych Klientów. Co to może oznaczać? Poznajmy kilka przykładów: jeśli zajmujesz się profesjonalnie wykonywaniem makijażu czy leczeniem zębów, to dla miasta Sosnowiec frazą kluczową, którą wpisują internauci w wyszukiwarkę będzie odpowiednio - np. "Kosmetyczka Sosnowiec" lub "salon kosmetyczny Sosnowiec", dla stomatologa -"dentysta Sosnowiec" lub "gabinet dentystyczny Sosnowiec". Użytkownicy mogą jeszcze szukać np. strony www Sosnowiec, Sosnowiec strony czy projektowanie stron internetowych Sosnowiec. Takie przykłady możemy odnieść do innych branż, chociaż niektóre treści są dość ogólne i mogą dotyczyć wielu usług np. fraza Sosnowiec strony - możesz wyszukać, jaką chciałbyś stronę www. O to właśnie chodzi w pozycjonowaniu lokalnym, aby Twoje frazy były jak najwyżej, a świadomość mieszkańców danego miasta i jego okolic na temat Twojej marki, stale rosła. Tworzenie i pozycjonowanie strony - to dwie najważniejsze kwestie. Jeśli ominiemy pozycjonowanie, Twoja strona nie będzie konkurencyjna. Nie dawaj na to swojej zgody i napisz do nas.

Projekt internetowy gotowy - co dalej? Promocja stron www

Taką stronę www należy później promować. Nie wiesz jak? Od tego masz właśnie nas - to jedna z naszych usług. Dbamy o pozyskiwanie wartościowego ruchu i danych różnymi kanałami: kampanie AdWords, Facebook Ads, prowadzenie social mediów. Tylko dzięki takim zabiegom projekt na stronę ma sens, a poszukiwanie potencjalnych, nowych klientów jest łatwiejsze.Tworzenie nawet estetycznej strony, jeśli nie będzie ona odwiedzana przez użytkowników, nie spełni oczekiwań żadnego biznesu i nie "sprzeda" usług w serwisie. Inną ważną kwestią jest samo pozycjonowanie Twojej działalności i zbieranie danych osobowych. Oferujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce, czyli działania mające zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Chcesz, aby wyszukiwarka Google "polubiła" Twoją stronę? Czekamy na Twój telefon. Strony internetowe to Twoja wizytówka - pamiętaj o tym.

Jak wygląda współpraca z nami? Jak tworzymy projekty?

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z naszą Agencją? Jak wygląda projektowanie? A jak tworzymy konkretny projekt? Proces jest bardzo prosty. Zaczynamy od zapytania, które kierujecie do nas (na podstawie danych), następnie odbywa się rozmowa, podczas której ustalamy potrzeby czy cele, następnie przedstawiamy Wam konkretną ofertę. W dalszej kolejności dowiecie się, na jakim etapie jest projektowanie - założenia do projektu, projekt graficzny lub wybór szablonu. Z kolejnych usług zostają prace programistyczne, testy i na samym końcu wdrażamy stronę www do wirtualnego świata. Kiedy praca jest już zakończona, na Wasze życzenie możecie skorzystać z innych usług - zajmujemy się obsługą oraz promocją strony czy sklepów internetowych. Nie jesteśmy prawnikami, ale mamy specjalistów, którzy pomogą Ci rozwiązać kwestie z RODO (dzięki temu będziesz miał prawo do przetwarzania danych osobowych).

Jeśli podoba Ci się nasze podejście do pracy i szukasz zespołu od tworzenia stron, napisz do nas i przekonaj się, jaki mamy pomysł, aby Twoja firma zaistniała w sieci.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the plane.