Strony internetowe dla firm

Skuteczna promocja stron www - SEO/SEM

Sklepy internetowe (serwisy e-commerce)

Projektowanie stron internetowych, czyli jakie rodzaje stron możemy dla Ciebie wykonać?

Budowa stron internetowych to jedna z podstawowych gałęzi naszej działalności. Od lat oferujemy tworzenie stron internetowych, proponując realizację skomplikowanych, jak i mniej wymagających stron www. Nasze doświadczenie zdobyliśmy w ramach wieloletniej pracy w branży IT, od dłuższego czasu pomagamy klientom ze Szczecina także na płaszczyźnie promocji stron internetowych, oferując im usługi, takie jak pozycjonowanie stron Szczecin, kampanie Google Ads i Facebook Ads. Jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, wyróżniamy kilka ich rodzajów, w tym między innymi:

Profesjonalna wizytówka firmowa

Odpowiednio zaprojektowana wizytówka firmowa posiada jedynie kilka podstawowych podstron. Jej głównym celem jest prezentacja firmy w sieci i zaznaczenie jej obecności w Internecie.

Witryna firmowa

Tego typu strona ma za zadanie przede wszystkim przedstawienie działalności firmy i jej oferty. W porównaniu do stron typu wizytówka są nieco bardziej rozbudowane, ponieważ treść ich folderów często mieści się w kilku lub kilkunastu podstronach.

Rozbudowane strony internetowe

Kolejnym rodzajem są rozbudowane strony internetowe. Ich cechą charakterystyczną jest duża ilość treści w postaci artykułów tematycznych, aktualności bądź poradników stricte związanych z tematyką strony. Rozbudowana treść witryn internetowych ma na celu wzbudzenie zainteresowania i pozyskanie jak największej liczby klientów.

Portale internetowe

Niezwykle szerokim zagadnieniem są również portale internetowe, czyli swego rodzaju strony internetowe o charakterze informacyjnym, które obejmują swoim zakresem wiele dziedzin życia. Ich modelem biznesowym jest przede wszystkim dostarczenie contentu.

Landing Page

Landing page to odpowiednio zaprojektowana witryna, która ma za zadanie nakłonić użytkownika do wykonania konkretnego działania, np. zakupu, wzięcia udziału w konkursie lub pozostawienie danych osobowych. Innymi słowy tego typu strony internetowe przekazują tylko jedną propozycję wartości. Nie jest to strona główna, ani strona produktowa, lecz miejsce przygotowane z myślą o spełnieniu wymagań danej kampanii.

Sklepy internetowe

Są to strony, które umożliwiają sprzedaż i zakup produktów poprzez Internet. Sklepy internetowe są wygodnym i prostym sposobem na zwiększenie sprzedaży. Ich cechą charakterystyczną jest łatwa rozbudowa serwisu o dodatkowe rozwiązania. W pełni zautomatyzowany proces składania zamówień umożliwia szybką i bezproblemową obsługę klientów.

Projektowanie stron i sklepów internetowych – ile to kosztuje?

Zapewne nie zdziwi Cię fakt, że ostateczna cena za tworzenie strony internetowej jest kwestią indywidualną. Projektujemy proste strony internetowe Szczecin typu wizytówka, ale również tworzymy rozbudowane portale, więc koszt każdej usługi siłą rzeczy będzie inny. Dlatego też trudno jest nam przedstawić jednoznaczny cennik i odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje usługa tworzenia stron www i sklepów internetowych. Projektowanie stron, ich ostateczny kształt zależy w dużej mierze od Twoich indywidualnych potrzeb. Wypisz je wszystkie i prześlij e-mailem naszym doświadczonym specjalistom w obszarze tworzenia stron internetowych, a dobierzemy optymalne rozwiązania do Twojego biznesu!

Zobacz, jak wyglądają nasze dotychczasowe strony internetowe i sklepy online

Sprawdź, jak może wyglądać Twoja witryna firmowa lub sklep internetowy. Setki wykonanych przez nas projektów są potwierdzeniem najwyższej jakości usług, które możemy Ci zaproponować.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jak przebiega proces tworzenia strony internetowej na bazie dedykowanego projektu graficznego dla firmy ze Szczecina?

Każdy projekt strony www jest unikalny, jednak możemy przyjąć, że na ogólny proces projektowania witryny firmowej w naszej agencji składa się siedem podstawowych etapów:

Poznanie potrzeb klienta

Pierwszym krokiem tworzenia strony jest briefing. Jest to proces, w ramach którego klient nawiązuje z nami kontakt oraz kształtuje swoje oczekiwania względem projektu. Nasi specjaliści dokonują wstępnej analizy wymagań projektowych i w większości przypadków już na tym etapie są w stanie zaproponować wycenę strony www Szczecin i podać przybliżony czas realizacji. Podstawę tego etapu często stanowi brief, czyli krótki dokument, który opisuje podstawowe informacje i założenia klienta względem danego projektu witryny firmowej.

Planowanie układu strony

Prace nad stworzeniem projektu strony rozpoczynają się w momencie sprecyzowania zakresu całego przedsięwzięcia. Dopiero po zapoznaniu się ze specyfikacją wykonania serwisu firmowego nasi specjaliści mogą przystąpić do analizy wszelkich aspektów prowadzonej działalności i ewentualnych potrzeb klienta w zakresie integracji strony czy sklepu z innymi systemami (np. bramkami płatności, magazynem lub bazami danych), aby mieć podstawę do stworzenia odpowiedniego planu budowy strony www.

Projektowanie strony internetowej

Kolejnym etapem w tworzeniu stron i sklepów internetowych jest wykonanie projektu graficznego ich wyglądu. W oparciu o koncepcję stron www nasi specjaliści przystąpią do przygotowania odpowiedniego systemu nawigacji, typografii oraz kolorystyki poszczególnych elementów, związanych ze zwiększeniem konwersji na stronach. Ponadto na tym etapie projektowania witryny uwzględniamy dodatkowe elementy wspomagające przyszłą optymalizację czasu ładowania strony.

Kodowanie serwisu

Aby Twoja strona internetowa była widoczna w sieci, musi zostać poprawnie zakodowana. Dlatego po akceptacji przygotowanej grafiki przez klienta, projekt natychmiast trafia do naszego programisty. W efekcie następuje cięcie szaty graficznej oraz stworzenie indywidualnego kodu, dzięki któremu strona www może poprawnie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach.  Na tym etapie programujemy również moduły, które pełnią odpowiednie funkcje na stronie, np. newsletter, mapa dojazdu, galeria. Standardowo wdrażamy też system CMS, czyli system zarządzania treścią strony, dzięki któremu klient może w prosty sposób zarządzać strukturą i treścią witryny.

Testowanie witryny internetowej

Gdy strona www została już zbudowana, a wszystkie jej elementy są ze sobą powiązane, witryna nadaje się do testowania. Na tym etapie nasz zespół sprawdzi, czy strony lub sklepy internetowe poprawnie wyświetlają się na różnego rodzaju przeglądarkach, a także czy są dopracowane pod kątem responsywności, weryfikując odpowiednie skalowanie witryny do rozdzielczości urządzeń mobilnych, tj. smartfon, tablet.

Wdrażanie strony firmowej lub sklepu internetowego

W ramach tego etapu następuje wdrożenie nowej wersji witryny – w większości przypadków najpierw uruchamiamy stronę na naszym serwerze roboczym, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak zaprezentuje się ona w całej okazałości. Na tym zaawansowanym stadium realizacji serwis internetowy już działa i można ją już przeglądać z zachowaniem funkcjonalności w popularnej przeglądarce internetowej Google.

Finalizacja i uruchomienie serwisu

Po pełnej akceptacji projektu przez klienta przystępujemy do jej uruchomienia na wskazanym serwerze i podpinamy domenę. Tak przygotowana strona lub sklep jest już aktywny – nasi specjaliści pokażą Ci, jak należy nią dalej zarządzać czy publikować aktualności. Na tym etapie możemy również odpowiednio zoptymalizować cały serwis, choćby pod wytyczne SEO (więcej na temat oferty na pozycjonowanie Szczecin znajdziesz w tym miejscu), dzięki czemu Twoja witryna będzie w stanie sukcesywnie się rozwijać i odnieść dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the tree.