Tworzenie stron internetowych dla firm z Tarnowa

Lokalne kampanie SEO/SEM na Tarnów

Tworzenie sklepów internetowych

Dlaczego warto wybrać ofertę Mapi Media?

Nasza Agencja Interaktywna zajmuje się marketingiem internetowym od wielu lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w takich aspektach jak: tworzenie stron www (system CMS), projektowanie stron internetowych czy sklepów internetowych. Dodatkowo tworzymy ofertę, która pozwala odpowiednio wypromować strony internetowe. Pomagamy w pozycjonowaniu stron www, dbamy o kampanie Google Ads, Facebook Ads dla firm z całej Polski, w tym w mieście - Tarnów.

Nie tylko strony www - koncentrujemy się na szerokim wachlarzu działań

Jakie słowo nas najbardziej cechuje? Kompleksowość. Właśnie tak podchodzimy do każdej realizacji i projektów. Dzięki współpracy z nami zyskasz zespół o bogatym doświadczeniu. Wszystkie nasze strony internetowe wykonywane są zgodnie ze sztuką SEO, od którego zależy ruch na stronie internetowej, czyli najistotniejszy cel dla każdego biznesu. Każdy z naszych Klientów"otrzymuje" dedykowanego project managera, który określi całościowe podejście w projektowaniu stron www. Możemy opracować treści, zakupić wysokiej jakości zdjęcia (wsparcie specjalisty graficznego), a także wykonać tłumaczenia i wersje językowe, które będą przez Ciebie preferowane. Zadzwoń i przekonaj się sam. Szukasz wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów? Zapraszamy do kontaktu.

Strony www Tarnów - czy potrzebne mi strony internetowe?

Obecnie, w erze społeczeństwa informacyjnego i wszechobecnej mobilności posiadanie własnej strony internetowej, szczególnie w przypadku firm / przedsiębiorców, jest wręcz koniecznością (postaw na internetową reklamę). Często mówi się, że jeśli Twojego biznesu nie ma w internecie, to prawdopodobnie w ogóle nie istnieje. Klienci często przed zdecydowaniem się na zakup, czy skorzystanie z Twojej oferty będą szukać informacji na temat firmy na stronie internetowej. Tworzenie stron internetowych to bardzo ważna usługa.

Jakie korzyści dają internetowe strony? Projekt istotny dla każdej branży.

 1. indywidualny kontakt z potencjalnym Klientem;
 2. umożliwia kontakt z istniejącymi już klientami;
 3. pozwala pozyskać potencjalnych klientów;
 4. buduje nowoczesny wizerunek firmy;
 5. jest skuteczną reklamą firmy w sieci;
 6. strona może być formą naszej wizytówki;
 7. strona www pracuje dla Ciebie bez przerwy;
 8. zyskasz przewagę nad konkurencją.

Tworzymy strony, które wyróżniają się na rynku - taka usługa może być właśnie dla Ciebie.

Jaki jest koszt stron www Tarnów i reklamy w internecie?

Koszty tworzenia witryny dla firmy z Tarnowa zależne są od funkcjonalności stron internetowych, ilości pracy, jaka została w nie włożona – czasu wykonania.

 • Proste projekty zaczynają się już od 500 zł netto (konkurencyjne ceny na rynku),
 • Strona internetowa firmy na CMS (WordPress) już od 2000 zł netto,
 • Strony www oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto.

Strony www tworzymy i ściśle dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Twojej firmy

Każdą ofertę i projekt przedstawiamy indywidualnie. Wycenę stron internetowych poprzedzamy badaniem potrzeb firmy oraz analizą briefu. Jeśli chodzi o hosting (+ domena) również wszystkie kwestie w tej dziedzinie omawiamy z partnerem biznesowym. Do wyboru zostawimy również konkretne działania i cele, które mają spełniać strony www Tarnów. Jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić Klientowi, jaka powinny wyglądać jego serwisy i czy system CMS (WordPress) spełni ich oczekiwania.

Sprawdź nasze wcześniejsze projekty

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Jakie muszą być strony internetowe, aby spełniały swoje zadanie?

Tworzenie stron www zawsze ma określony cel - np. promocja konkretnych usług, zwrócenie uwagi na inne formy -sklepy, czy stworzenie miejsca o odpowiednim wyglądzie - tu będzie liczył się przede wszystkim design. Jednak, aby serwisy internetowe odpowiednio działały, muszą spełniać wiele zadań. Strona www musi być funkcjonalna, tak, żeby potencjalny Klient szybko i łatwo mógł znaleźć odpowiednie treści, ale również przyciągać swoim wyglądem. W dziedzinie tworzenia strony internetowej nasze studio jest zaufanym partnerem, który spełni potrzeby Państwa w rozwiązaniach internetowych. Dzięki temu możesz być pewny, że dedykowane działania, są określone przez specjalistów. Stronę internetową i jej wykonanie powierzamy naszym najlepszym grafikom. Indywidualny projekt zawiera treści oraz elementy graficzne dostosowane do potrzeb klienta. Dzięki temu będziesz wyróżniał się swoją stroną nie tylko w Tarnowie. Potrzebujesz osób, które pomogą swoim klientom i przedstawią ofertę projektowania strony? Czekamy na kontakt - Twoja firma potrzebuję odpowiedniego rozwiązania. Strony internetowe czy sklepy internetowe to Twoje reklamy przedstawiające jakość i usługi Twojej firmy.

SEO - przykład Twojego pozycjonowania (www Tarnów)

Bez wysokich pozycji fraz kluczowych w top 10 w wynikach wyszukiwania, trudno dotrzeć do nowej grupy, potencjalnych Klientów np. sklepy internetowe. Co to może oznaczać? Poznajmy kilka przykładów: jeśli zajmujesz się profesjonalnie wykonywaniem makijażu czy leczeniem zębów, to dla miasta Tarnów frazą kluczową, którą wpisują internauci w wyszukiwarkę będzie odpowiednio - np. "Kosmetyczka Tarnów" lub "salon kosmetyczny Tarnów", dla stomatologa -"dentysta Tarnów" lub "gabinet dentystyczny Tarnów". Użytkownicy mogą jeszcze szukać np. strony Tarnów, strony internetowe Tarnów. Takie przykłady możemy odnieść do innych branż, chociaż niektóre treści są dość ogólne i mogą dotyczyć wielu usług np. fraza Tarnów strony internetowe- możesz wyszukać, jaką chciałbyś stronę www. O to właśnie chodzi w pozycjonowaniu lokalnym, aby Twoje frazy były jak najwyżej, a świadomość mieszkańców danego miasta i jego okolic na temat Twojej marki, stale rosła. Tworzenie i pozycjonowanie strony - to dwie najważniejsze kwestie. Jeśli ominiemy pozycjonowanie, Twoje strony internetowe nie będą konkurencyjne.

Strony internetowe - jakie są etapy współpracy razem z naszą agencją interaktywną?

Chcesz zlecić nam tworzenie stron? Zaczynamy od zapytania, następnie podczas rozmowy ustalamy Twoje cele, potrzeby i funkcje strony internetowej. Przedstawiamy naszą propozycję - ofertę. W dalszej kolejności dowiecie się, na jakim etapie jest projektowanie - założenia do projektu, wybór motywu graficznego lub szablonu. Z kolejnych usług zostają prace programistyczne, testy i na samym końcu wdrażamy stronę www do wirtualnego świata (internet). Kiedy praca jest już zakończona, na Państwa życzenie możecie skorzystać z innych usług - obsługa, promocja strony www.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the cup.