Strony internetowe Toruń dla Firm

Strony oparte o szablony lub dedykowane projekty graficzne

Lokalne kampanie SEO/SEM targetowane na Toruń

Projektowanie sklepów internetowych na WooCommerce

Szybkie serwery na stronę www i pocztę

Kampanie promocyjne w social mediach

Tworzenie stron dla przedsiębiorstw z Torunia i okolic

W naszej ofercie przedstawiamy skuteczne oraz indywidualne rozwiązania dla firm działających na terenie Torunia. Nasze projekty dotyczą stron www, sklepów www, które spełniają odpowiednie wymagania dotyczące indeksacji przez Google oraz obsługi na różnych urządzeniach. Są to tak zwane strony responsywne, czyli dostosowujące się do rozdzielczości różnych ekranów. Serwisy responsywne gwarantują, że Twoja strona w internecie będzie bardzo dobrze prezentować się zarówno na komputerze, tablecie, jak i telefonie - w każdym miejscu, na każdym urządzeniu.
Mamy dwa scenariusze wykonania strony www - nowoczesne i przejrzyste wykorzystanie szablonów premium WordPressa - ceniony system, na którym działamy w Mapi Media, czy też zgodnie z Państwa oczekiwaniem możemy stworzyć stronę internetową na indywidualnym projekcie graficznym - od podstaw przez naszych projektantów. Wystarczy, że zgłosisz chęć współpracy dzwoniąc pod nasz numer telefonu, czy wyślesz e-mail, a my prześlemy odpowiednią ofertę. Przyciągnij nowych Klientów z Torunia.

Profesjonalne strony internetowe to konieczność

Dla każdej rozwijającej się firmy nie tylko z Torunia obecność w internecie to aktualnie jedna z najważniejszych rzeczy, aby zaistnieć w świadomości odbiorców (przedstawicieli ich grupy docelowej). Taka reklama to dobry sposób, aby nawiązać kontakt z potencjalnym Klientem oraz przedstawić więcej informacji na temat branży, oferty. Co jednak świadczy o tym, że strona internetowa jest wyjątkowa i może przyciągnąć ludzi? Strony internetowe muszą być funkcjonalne, tak, żeby potencjalny Klient szybko i łatwo mógł znaleźć odpowiednie treści, ale również przyciągać swoim wyglądem (oryginale logo, kolorystka, stylistyka dostosowana do branży). Projektowanie stron internetowych w naszej Agencji jest kluczowym zadaniem, które wykonują nasi doświadczeni pracownicy. Projekt musi generować ruch i być chętnie odwiedzany przez użytkowników - to również nasze zadanie (SEO, reklama CPC). Potrzebujesz stworzenia i zaplanowania całościowego zarządzania marką? Identyfikacja wizualna to podstawa - chętnie wykonujemy dla Klienta i firm rozwiązania, które pomogą przy realizacji projektów internetowych. Nowe logo, strona na cms czy profile na portalach społecznościowych - zleć nam kompleksowe wsparcie Twoich projektów.

SEO - pozycjonowanie w Toruniu

Już podczas rozmów o stronie internetowej, omawiamy kwestię późniejszego pozyskiwania ruchu, optymalizacji strony pod roboty wyszukiwarek czyli SEO. To kluczowe zagadnienie dotyczące polepszenia wyników naszej strony pod względem generowania wyświetleń na wartościowe zapytania na najwyższych pozycjach. Poznajmy kilka przykładów: jeśli zajmujesz się kosmetologią czy leczeniem stóp, to dla miasta Toruń frazą kluczową, którą wpisują internauci w wyszukiwarkę będzie odpowiednio - np. "Kosmetyczka Toruń" lub "salon kosmetyczny Toruń", dla podologa np. "podolog Toruń". Nam z kolei zależy na takich frazach jak tworzenie stron internetowych Toruń czy strony www Toruń. Chodzi o to, aby świadomość mieszkańców danego miasta i jego okolic na temat Twojej marki, dostarczanych przez Ciebie rozwiązań i produktów - stale rosła, aby były wyszukiwalne, łatwo odnajdywane w sieci.

Ile kosztuje strona internetowa dla firmy z Torunia?

Koszty stworzenia strony zależne są od jej szczegółowej funkcjonalności, której konsekwencją jest ilość pracy, która zostanie w nią włożona (czas).
Proste projekty stron wizytówek tworzymy już od 500 zł netto, strona internetowa firmy na CMS (system CMS np. WordPress) z rozbudowaną strukturą już od 2000 zł netto, a strony www oparte na indywidualnych projektach graficznych już od 3000 zł netto. Każda projekt wyceniany jest indywidualnie – nie posiadamy cennika. Wycenę projektowania poprzedzamy badaniem potrzeb firmy (np. nowe logo czy inne dodatkowe projekty), analizujemy brief, który możemy dostarczyć klientowi. Zapewniamy także miejsce na serwerze i na pocztę. Państwa www czy sklep internetowy będzie dostosowany do obecnych trendów i lokalizacji (np. Toruń). Wybierz numer telefonu naszej agencji, wyślij wiadomości np. e-mail, zostaw kontakt do siebie. A później razem stwórzmy Twoją markę w sieci.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje stron www

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Strona www zbudowana i uruchomiona pod docelową domeną - jakie są dalsze kroki?

Taką stronę należy później promować. Nie wiesz jak? Od tego masz właśnie nas - to jedna z naszych usług. Dbamy o pozyskiwanie wartościowego ruchu i danych różnymi kanałami: kampanie AdWords, Facebook Ads, prowadzenie social mediów. Tylko dzięki takim zabiegom projekt na stronę ma sens, a poszukiwanie potencjalnych, nowych klientów jest łatwiejsze. Nawet estetyczna strona, jeśli nie będzie odwiedzana przez użytkowników, nie spełni oczekiwań żadnej firmy i nie "sprzeda" żadnej usługi na stronie. Inną ważną kwestią jest samo pozycjonowanie Twojej działalności. Oferujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej, czyli działania mające zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania np. wpisując frazę - strony sklepy internetowe Toruń. Chcesz, aby wyszukiwarka Google "polubiła" Twoją stronę? Czekamy na Twój telefon. Twoja reklama - nasze projektowanie. Naszym sposobem na zarządzania treścią na stronie, czy realizacji w projektowaniu usług internetowych jest odpowiednie podejście do projektu i współpraca klienta. Strony internetowe to Twoja wizytówka - pamiętaj o tym.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the star.