Tworzenie stron dla firm z Wrocławia

Skuteczna promocja stron www (SEO/SEM)

Tworzenie sklepów internetowych

Promuj skutecznie firmę w internecie. Zobacz dlaczego warto zlecić projektowanie stron internetowych

Wrocław jest miastem o dużej powierzchni z ponad 600 tys. mieszkańców. By w pełni wykorzystać potencjał tego regionu, konieczne jest zainwestowanie w tworzenie stron www, stron które będą wizytówką firmy, które stworzą całe środowisko internetowe wokół marki. Dlaczego to takie istotne? Dzisiaj potencjalni klienci szukają ofert w sieci. Firma, która nie ma strony internetowej zamyka się na ten segment rynku, uniemożliwia użytkownikom odnalezienie oferowanych przez firmę produktów, usług, rozwiązań czy narzędzi. Niezależnie od tego czy prowadzimy biznes lokalnie, czy też firma działa szerzej, bez strony www nie wykorzystamy w pełni potencjału firmy.

Poznaj 5 kluczowych korzyści płynących z posiadania firmowej strony internetowej

Jeśli firma działa tylko w przestrzeni offline, to zyskuje klientów, ale tylko tych, którzy zostaną pozyskani przez handlowców, lub jeśli to firma o zasięgu lokalnym (fryzjer, mechanik, kosmetyczka) nowi klienci pojawiają się częściej lub rzadziej w zależności o tego, jak atrakcyjna jest lokalizacja warsztatu czy salonu. To olbrzymie ograniczenie dla rozwoju i promocji firmy. Trzeba czegoś więcej by potencjał działalności był w pełni wykorzystany. Czymś więcej, a zarazem czymś koniecznym jest obecnie posiadanie użytecznej, funkcjonalnej i intuicyjnej strony www. Wrocław i jego potencjał nie ogranicza się tylko do wielkości miasta, to także dobre połączenia (autostrady, lotnisko), istotne dla firm o szerszym, nawet międzynarodowym zasięgu.

Strona internetowa pozwala wykorzystać ten potencjał przynosząc firmie wiele korzyści:

Dobrze zaprojektowana strona www wyraźnie wpływa na wiarygodność firmy. Tym bardziej jeśli firma zbuduje większe środowisko wokół marki, będzie zbierać opinie, będzie aktywna w świecie online.

Świadomość marki - jeśli w sieci zdobycie informacji o marce jest utrudnione, lub niemożliwe trudno liczyć na to, by marka skutecznie przyciągała nowych klientów. To właśnie strona internetowa jest nośnikiem wartości, poprzez content buduje wizerunek eksperta, poprzez obecność na eksperckich portalach, wypowiedzi na blogu zwiększa świadomość marki wśród użytkowników, którzy chętniej skorzystają z oferty firmy.

Budowa zaufania - to wielka wartość dla firmy. Wysoki współczynnik zaufania sprawia, że firmie łatwiej przyjdzie zdobywać nowych klientów, co więcej chętniej powrócą by skorzystać z oferty ponownie. Bez strony internetowej praca nad zwiększaniem zaufania w sieci jest niemożliwa.

Przełamywanie barier zakupowych na to składa się wiele czynników, ale podstawą jest posiadanie strony internetowej. A jakie elementy składają się na przełamywanie barier zakupowych? Będą to wszelkie opinie zamieszczone na stronie www, polubienia, udostępniania w kanałach social media, komentarze i dyskusje, w których marka bierze czynny udział. Nie bez znaczenia jest także sama prezentacja strony internetowej. Nie może ona wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń, musi być czytelna, musi prezentować w jasny sposób wartość firmy.

Zbieranie lojalnej społeczności wokół marki - strona www to punkt wyjścia do budowania społeczności wokół marki. Niezależnie czy prowadzimy zakład fryzjerski, sklep internetowy czy firmę produkcyjną jako przedsiębiorstwo prezentujemy jakąś wartość, którą warto się dzielić. Użytkownicy doceniają takie działania. Zarówno blog, jak i media społecznościowe, które są powiązane ze stroną internetową, są skutecznymi narzędziami do zbudowania wokół marki oddanej społeczności, która będzie ją promować.

Nie każda strona internetowa pełni takie same funkcje. Sprawdź jakie tworzymy strony internetowe

Wrocław stanowi urozmaicony rynek, w którym swoje miejsce odnalazły firmy o różnym profilu, działające w różnych branżach i w końcu potrzebujące innych rozwiązań, stron internetowych, które spełniać będą inne oczekiwania. Nasze strony pełnią różne role, zobacz jakie rodzaje stron internetowych realizujemy:

 • biznesowe strony internetowe – optymalnie zaprojektowane strony internetowe, które prezentują nie tylko ofertę działalności, ale także cały wachlarz jej wartości. Taka strona ma za zadanie przekonać użytkownika o jakości świadczonych usług, natychmiast wzbudzać zaufanie i przełamywać bariery zakupowe.
 • internetowe strony typu landing page – jest to strona docelowa, do której użytkownicy trafiają z np. z kampanii Google Ads czy Facebook Ads promująca produkt, usługę czy rozwiązanie. Ma ona prezentować wartość oferty,
 • proste wizytówki firm – strony zawierające podstawowe informacje o firmie, takie jak adres kontaktowy, e-mail, ofertę,
 • portale informacyjne – w przypadku takiego projektu, tworzymy stronę która prezentuje informacje czy aktualności z danego regionu czy miasta. W tym przypadku byłby to Wrocław,
 • sklepy internetowe – zajmujemy się także budowaniem takich stron jak sklep internetowy, który jest w pełni przygotowany do skutecznej sprzedaży online.

Skontaktuj się z naszą agencją i poznaj nasze możliwości. Chętnie omówimy każdy projekt i zarekomendujemy odpowiednie rozwiązania, które pomogą rozwinąć twoją firmę.

Nie zapomnij się pochwalić. Zobacz jak portfolio przełamuje bariery zakupowe

Dlaczego tak istotne jest pokazywanie własnych realizacji? To jeden z kluczowych elementów strony internetowej. Użytkownicy, którzy mogą sprawdzić realnie wykonane prace, zdecydowanie chętniej podejmują decyzje zakupowe. Strony internetowe, na których znalazło się miejsce na portfolio zyskują w oczach użytkowników, dzięki temu że stają się bardziej wiarygodne. Zobacz, jak może wyglądać taki dział na przykładzie naszej strony www. Jesteśmy przejrzyści i chętnie prezentujemy nasze doświadczenie, usługi, projekty na konkretnych przykładach. Zapraszamy do działu portfolio.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

F.A.Q - poznaj najczęściej zadawane pytania klientów, na które odpowiada nasza agencja interaktywna

Od naszych klientów otrzymujemy różne pytania. Jednak część z nich pojawia się w każdej rozmowie. Dlatego poniżej umieściliśmy kilka najpopularniejszych pytań razem z odpowiedziami.

 • Ile kosztuje tworzenie stron www

  Wrocław to atrakcyjne miasto dla każdego biznesu. W zależności od branży, a także od specyfiki przedsiębiorstwa tworzymy różne strony internetowe - mniej lub bardziej rozbudowane. W zależności od projektu koszt budowy strony www będzie się różnił. Nie stosujemy gotowych cenników. Wynika to z tego, że każda strona, a nawet każdy sklep internetowy, mogą się od siebie znacznie różnić. Naszym celem jest stworzenie zarówno unikatowej strony, ale także unikatowej, indywidualnej ceny. Tak, żeby była ona idealnie dopasowana do nakładu pracy, wdrożonych funkcji itd.

 • Czy strony, które tworzycie są dostosowane do urządzeń mobilnych?

  Zdecydowanie tak. Silnik WordPress umożliwia tworzenie stron internetowych w technologii RWD (responsive web design). To oznacza, że każda strona stworzona w tym środowisku dostosowuje się automatycznie do każdego urządzenia. W związku z tym strona będzie wyglądała tak samo dobrze na laptopie, tablecie czy smartfonie.

 • Czy strony internetowe są przygotowane pod pozycjonowanie?

  W ramach realizowanych przez nas projektów, przygotowujemy strony pod pozycjonowanie. Tzw. strony SEO friendly to te, które mają poprawnie uzupełnione np. atrybuty title czy meta opisy. Zdajemy sobie sprawę, że jednym z kluczowych elementów marketingu internetowego jest pozycjonowanie stron, dlatego dbamy o to, by kluczowe dla biznesu frazy (np. "salon fryzjerski Wrocław", "warsztat samochody Wrocław") miały dobry fundament do tego, by łatwiej wprowadzić je do top 10 wyników wyszukiwania w Google.

 • Czy otrzymam gwarancję na stronę internetową?

  Jak tylko oddajemy stronę www do użytku internautów, automatycznie obejmujemy ją dwunastomiesięczną gwarancją.

 • Czy zajmujecie się również promocją strony www w internecie?

  Nasze kompetencje są wystarczająco szerokie, by uzupełnić ofertę o kampanie prowadzone na rzecz promocji stron www. Jesteśmy gotowi na to, by wesprzeć Państwa w promowaniu marki w sieci. W ramach stałej współpracy oferujemy:

  • kampanie prowadzone w systemie Google Ads - zarówno sklepy internetowe, jak i pozostałe strony online natychmiast zostaną wprowadzone na pierwszą stronę wyszukiwarki Google,
  • kampanie Facebook Ads - w tym kanale prowadzone są bardzo precyzyjnie stargetowane reklamy, dzięki którym na witrynę trafiają użytkownicy realnie zainteresowani ofertą,
  • kampanie SEO - konsekwentnie prowadzone kampanie, które umożliwiają wprowadzenie odpowiednich fraz do top 10 wyników wyszukiwania w Google.
 • Czy strony internetowe, które tworzycie są bezpieczne dla użytkowników?

  Każda opublikowana przez nas strona jest odpowiednio zabezpieczona. To oznacza, że certyfikat SSL wdrażany jest w standardzie z wybranym pakietem hostingowym. Zdajemy sobie sprawę jak w obecnych czasach istotne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa odwiedzającym witrynę firmową, czy sklep online. Tym bardziej, że na paskach adresowych użytkownicy w prosty sposób są informowani o tym, czy strona zabezpiecza ich dane czy nie. Jeśli strona jest zabezpieczona protokołem SSL to pojawi się na pasku popularna "zielona kłódka", w innym wypadku znajdzie się tam informacja, że strona jest "niezabezpieczona". Co w oczywisty sposób przełoży się także na wizerunek marki, będzie budować bariery zakupowe, zniechęci do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa.

 • Czy jako agencja interaktywna świadczycie usługi administrowania stronami www?

  Jeśli tylko pojawia się potrzeba wprowadzenia jakiejkolwiek zmiany na stronie www, możemy w tym pomóc. Koszt administrowania stron uzależniony jest od ilości roboczo-godzin.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

WordPress i jego możliwości. Dlaczego strony internetowe tworzymy na tym silniku?

WordPress nadal jest jedną z najatrakcyjniejszych i najskuteczniejszych platform, które pozwalają tworzyć strony internetowe. Wrocław i tamtejsze środowisko biznesowe potrzebują najlepszych rozwiązań. Dlatego WordPress jest najlepszym wyborem. Dzisiaj stron zbudowanych w oparciu o ten silnik jest ok 500 mln (z 1,5 miliarda na całym świecie). Takie statystyki nie wynikają z przypadku. Do WordPressa przekonuje to, że na tym silniku tworzy się strony wyjątkowo estetyczne, które charakteryzuje piękny design. Są to strony w pełni funkcjonalne, użyteczne i intuicyjne. Każda strona czy sklep internetowy będą także responsywne, co oznacza że dostosowują automatycznie rozdzielczość do laptopów czy urządzeń mobilnych (tabletów, smartfonów). WordPress daje także duże możliwości jeśli chodzi o SEO.

Intuicyjny CMS (System Zarządzania Treścią) na WordPressie. Strony www, które są łatwe w obsłudze

WordPress to także rozwiązanie, dzięki któremu w łatwy sposób można zarządzać treścią na stronie. Zawdzięczamy to prostemu CMS`owi, czyli panelowi administracyjnemu, który pozwala zarządzać stroną internetową. W razie potrzeby organizujemy darmowe szkolenia, które przybliżą działania CMS`a i pozwolą w pełni wykorzystać potencjał narzędzia.

Zobacz jak pracujemy jako agencja interaktywna. Dlaczego warto zlecić nam tworzenie stron internetowych

Wrocław jest siedzibą dla tysięcy firm. Są to przedsiębiorstwa z sektora usługowego, przemysłowego, informacyjnego, produkcyjnego, etc. Nasze doświadczenie wynika z setek przeprowadzonych projektów dla każdej branży. Jako agencja internetowa tworzyliśmy i tworzymy różnorodne strony internetowe, które funkcjonują i skutecznie działają na korzyść firm. Nasze realizacje można też sprawdzić w dziale z portfolio na stronie agencji. Nasz zespół to grupa specjalistów z bogatym doświadczeniem, znajomością najnowszych trendów i najwyższymi umiejętnościami. Do każdego projektu przeznaczany jest ekspert od marketingu, który całościowo patrzy na projekt, by móc odnieść go do założonych celów biznesowych. W razie potrzeby zajmujemy się również opracowywaniem contentu, treści na stronę, grafik, ilustracji, ikon. Jeśli strona ma funkcjonować na rynkach zagranicznych zajmujemy się również tłumaczeniem.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the key.