Strony www dla małych, średnich i dużych firm

Tworzenie sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron www oraz SEM

Strona internetowa nie leży przy "ruchliwej ulicy". Ruch na stronie wymaga nakładu pracy

Odkąd strony internetowe zaczęły odgrywać kluczową rolę dla prowadzonych firm, sklepów internetowych czy portali, niemal równolegle ze znaczeniem ich dla biznesu pojawiło się pewne porównanie. Do dzisiaj postawienie strony www może przypominać postawienie sklepu stacjonarnego na pustyni. Nikt do niego nie trafi. Do nowo powstałej strony internetowej nie prowadzi żadna wirtualna ścieżka. Cała infrastruktura musi być zbudowana od podstaw, by użytkownicy trafili do takiej strony. To oznacza, że by do twojej strony trafiali nowi użytkownicy, potencjalni klienci należy prowadzić odpowiednie kampanie, które wypromują stronę internetową. Kampanie SEO pomogą wprowadzić definiujące firmę frazy kluczowe do top 10 wyników wyszukiwania. Google i Facebook Ads przyciągną nowy, precyzyjnie stargetowany i wartościowy ruch.
Skontaktuj się z naszą agencją. Omówimy potrzeby twojej firmy i określimy jaki rodzaj strony www potrzebujesz. Projektowanie stron internetowych obejmuje:

 • tworzenie biznesowych stron www - mniej lub bardziej rozbudowany projekt, który w pełni prezentuje profil firmy,
 • strony internetowe typu landing page - na tę stronę kierowany jest internauta, dzięki temu że prowadzone są odpowiednie działania marketingowe. Landing page promuje konkretny produkt lub usługę.
 • tworzenie stron www typu portal internetowy - projektowanie stron tego typu wiąże się ze stworzeniem większej struktury, która będzie informowała zainteresowanych na temat jakiejś branży (np. portal deweloperski), albo przekazywała aktualności na temat jakiegoś regionu,
 • projektowanie stron internetowych typu wizytówka - proste witryny, które zawierają podstawowe dane na tematy działalności,
 • tworzenie sklepów internetowych- tworzymy rozwiązania, które będą korzystne dla twojej strony sprzedażowej. Opieramy projekty na sprawdzonym rozwiązaniu WooCommerce. Implementujemy odpowiednie funkcje i tworzymy całą strukturę, która umożliwia sprawne i intuicyjne zamawianie.

Spotkajmy się w Żorach i porozmawiajmy o celach dla Twojej firmy

Poznaj 3 argumenty, za tym że strona internetowa przyniesie same korzyści dla Twojej firmy

Bez udostępnienia w internecie informacji, twoja firma nie będzie wzbudzała zainteresowania. Jednym z najczęściej odwiedzanych przestrzeni online jest właśnie strona firmowa, którą klienci chętnie weryfikują, zanim zdecydują się na kontakt. Wiemy, że potrzebujesz stronę internetową, która będzie przejrzysta, czytelna, funkcjonalna i wiarygodna. Wówczas możesz być spokojny o to, że strona przyniesie wiele korzyści, m.in.:

 • wpłynie na budowę pozytywnego wizerunku - projektowanie strony nie może pomijać faktu, że składa się ona na wizerunek każdego biznesu. Dla potencjalnych klientów strona musi się prezentować nie tylko estetycznie, ale także muszą się w niej znaleźć informacje o zespole (lub osobie jeśli strona promuje markę osobistą), firmie, ofercie, etc. Te elementy, a także podpięte pod stronę blog i social media wpływają na pozytywny odbiór firmy.
 • zwiększy wiarygodność marki - siła marki zależna jest wprawdzie od wielu aspektów, ale jednym z najmocniejszych punktów jest jej wiarygodność. Już samo posiadanie strony ma wpływ na ten aspekt prowadzenia biznesu. Będzie on tym większy im rzetelniej strona będzie uzupełniona. Użytkownicy często oceniają dane kontaktowe (w adresie e-mail wyżej oceniana jest domena firmowa niż adres stworzony np. w serwisie Google), a także wspominaną już zakładkę "o firmie".
 • przejrzystość, która wzbudzi zaufanie - w internecie nie można niczego ukrywać. Nawet nie chodzi o to, że mamy złe intencje, może się zdarzyć że jakaś istotna informacja została przeoczona lub pominięta (np. brak zakładki z realizacjami lub nie ma podstrony z opisem działalności). Warto pamiętać, że transparentność zawsze ma pozytywne przełożenie. Potencjalni klienci dobrze oceniają firmę, która dzieli się swoimi osiągnięciami, chętnie prezentuje swój zakład, pokazuje zespół , etc.

Twojej firmy nie ma w sieci?
Zamykasz drzwi przed potencjalnymi, nowymi klientami

Załóżmy, że prowadzisz firmę, która zajmuje się aranżowaniem wnętrz. Efektowna branża, której celem jest stworzenie pięknego, użytecznego wnętrza oddającego charakter mieszkańców lub funkcjonalnego biura z dobrą aurą do pracy. Każda realizacja jest inna, stawiane są inne cele, są inne potrzeby, inny metraż i układ. Każdy projekt wymaga elastycznego podejścia, znajomości nowoczesnych rozwiązań, które można zastosować w każdej przestrzeni. Nikt jednak, poza osobami bezpośrednio zainteresowanymi, nie dowie się o tych realizacjach, jeśli w sieci zabraknie strony internetowej, która stanie się wizytówką firmy. Na stronie www warto pokazać efekty swojej pracy i dotyczy to każdej branży niezależnie od tego czy firma świadczy usługi (stolarskie, fryzjerskie, aranżacyjne, księgowe) czy zajmuje się produkcją. Obecność stron internetowych w środowisku online jest więc konieczna do tego, by stać się dla klientów firmą transparentną, budującą pozytywny wizerunek. Tworzenie stron, które skutecznie przekonują klientów do firmy, jest już naszym zadaniem.

Nasze realizacje można zweryfikować. Też pochwal się nimi na swojej stronie

Jednym z najlepszych sposobów na zaprezentowanie jakości swojej pracy jest stworzenie na witrynie odpowiedniej przestrzeni dla pokazania efektów własnej pracy. W dziale realizacji można przekonać się jakie realizacje mamy za sobą i jak się one realnie prezentują. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Pytania dotyczące stron www często zadawane naszej agencji

Każda współpraca i każda realizacja jest inna, jednak pewne kwestie pozostają niezmienne, dlatego też niemal zawsze pojawiają się pewne pytania przy tworzeniu stron.

 • Jak przebiega wybór adresu internetowego i konfiguracja poczty?

  Adres internetowy oraz konfiguracja poczty jest po naszej stronie. Rejestrujemy domeny zarówno z polskim, jak i zagranicznymi oraz globalnymi rozszerzeniami. Jeśli chodzi o pocztę to mamy swój hosting. Żory są w pełni obsługiwane, a pakiety hostingowe odpowiednio dobieramy pod kątem zapotrzebowania na zasoby. Sama konfiguracja kont pocztowych jest bezpłatna dla najbardziej popularnych klientów poczty, takich jak Microsoft Outlook czy Thunderbird.

 • Czy zapewniacie bezpieczeństwo strony www? Czy zadbacie o certyfikat SSL?

  Jeśli zdecydujesz się na wykupienie jednego z oferowanych przez nas pakietów hostingowych, otrzymujesz także bezpłatny certyfikat SSL. Obecnie jego znaczenie jest coraz bardziej zauważalne, ze względu na to że w pasku przeglądarki wyraźnie prezentowana jest tzw. "zielona kłódka", która informuje o tym, czy strona jest zabezpieczona certyfikatem czy też nie jest. Zatem certyfikacja także przekładała się na wizerunek firmy. Jeśli brakuje zabezpieczenia, użytkownik zostanie o tym poinformowany.

 • Czy strony internetowe są objęte gwarancją?

  Projektowanie stron oraz ich budowa nie składają się na całą naszą ofertę. Realizacja stron internetowych to jedno, ale dla naszych klientów istotne jest także to, by były one objęte gwarancją. W ramach umowy, strona www objęta jest 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Projektujemy strony SEO-friendly i wspieramy firmy w promocji marki w sieci

Projektujemy strony internetowe korzystając z silnika Wordpress. To rozwiązanie charakteryzuje się prostotą zarządzania. CMS jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Organizujemy także indywidualne szkolenia z jego obsługi. Tworzenie stron internetowych na Wordpressie łączy się także z wysokiej jakości estetyką, funkcjonalnością, nowoczesnością i możliwością dopasowania witryny do każdej branży. Wordpress ma także duży potencjał jeśli chodzi o pozycjonowanie. Nasze realizacje stron internetowych obejmują swoim zakresem również dostosowanie strony pod optymalizację SEO. To oznacza, że pozycjonowanie może szybciej przynieść oczekiwane efekty i będzie to wymagało mniej nakładu pracy. Obecność firmy w top 10 jest cenna na każdym etapie jej istnienia. Nasze działania w internecie związane z SEO będą dla firm korzystne ze względu na to że, skutecznie przyprowadzą nowy, wartościowy ruch, który będzie konwertował na wysokim poziomie.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the star.