Strony internetowe dla firm z Żywca - spotkajmy się i omówmy Twój projekt

Strony internetowe dla firmy w Żywcu? Strony www pomogą rozwinąć firmę

Rozwój przedsiębiorstwa zależny jest oczywiście od wielu aspektów. Liczy się jakość, czas realizacji, rzetelność. To oczywiste. Ale by móc promować te wartości, niezbędna na pewnym etapie biznesu, będzie strona internetowa. Dziś już mało kto zadaje sobie pytanie - czy moja firma powinna mieć stronę www. Pytania przeważnie brzmią inaczej, jak taka strona www powinna wyglądać, jakie cele powinna spełniać, jak podejść do projektu by zdobyć więcej klientów lub np. czy dzięki stronie zyskam coś jeszcze? Strona internetowa jest potężnym narzędziem, które może przynieść wiele korzyści. Nasze projekty stron internetowych realizowane są z zachowaniem najwyższych praktyk. Co to oznacza? To oznacza, że strona www będzie:

  • SEO-friendly - przygotowana pod pozycjonowanie,
  • spełniała aktualne trendy tworzenia stron www - jej design, użyteczność, funkcjonalność, intuicyjność będą łamały bariery zakupowe. Strona internetowa ma budować zaufanie i wiarygodność. Dzięki informacjom otrzymanym od klienta strona www będzie właściwie prezentowała firmę.
  • łatwa w obsłudze - silnik WordPressa, na którym pracujemy, udostępnia intuicyjny CMS do zarządzania treścią. W ramach współpracy przeprowadzamy odpowiednie szkolenie z obsługi panelu administracyjnego,
  • estetyczna i dostosowana do każdego nośnika - realizacje stron www w tym źródle charakteryzują się najwyższą estetyką i elegancją, są także w pełni responsywne (dostosowane także do urządzeń mobilnych),
  • umożliwiała skuteczną sprzedaż internetową - wtyczka WooCommerce pozwala na uruchomienie sprzedaży w ramach istniejącej już strony www, jest też przeznaczona dla sklepów internetowych.

Rodzaje stron internetowych. Żywiec i strony jakie możemy wykonać dla firm z tego regionu

Strony www są różne. Mogą pełnić wiele ról – od biznesowych, rozbudowanych stron internetowych, przez portale informacyjne, sklepy www, a także strony typu landing page, czy proste strony internetowe, które prezentują dane działalności. Projekty są różne. Tworzenie stron internetowych zawsze rozpoczyna się od precyzyjnego wywiadu, który ma przynieść pełną wizję tego, jak strona ma wyglądać i jakie stoją przed nią oczekiwania. Tworzenia stron internetowych nie da się realizować w oderwaniu od celu, jaki ma ona osiągać. W zależności od potrzeb podejmujemy się projektowania stron, które spełniają różne role.

Sprawdź strony internetowe, które już wykonaliśmy. Zapoznaj się z naszą jakością

Przejrzystość w internecie jest jednym z fundamentów budowania zaufania wokół marki. To dzięki temu, że działalność jest prokliencka, pokazuje swoje wartości, etykę pracy, ale także nie odwraca się od klientów w sytuacjach kryzysowych marka staje się silniejsza. W tym celu warto, by strona www zawierała przestrzeń, w której można zapoznać się z realizacjami przedsiębiorstwa. Dział "portfolio" lub "nasze realizacje" to chętnie odwiedzane miejsce, które jest często weryfikowane przez przyszłych klientów. Na naszej stronie www także znajduje się taki dział. Warto tam zajrzeć, by zobaczyć nasze projekty, ale także po to by sprawdzić jak taki dział zwiększa wiarygodność świadczonych usług.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

W jaki sposób realizujemy projektowanie stron internetowych? Poznaj nasze podejście

Stron www nie tworzy się "z marszu", wymagają one odpowiedniego podejścia, strategii. W innym wypadku strona nie będzie przynosiła dla firm oczekiwanych korzyści. W Żywcu swoje siedziby mają przedsiębiorstwa z różnych branż, oferujące różne usługi czy produkty. Z tego tytułu trzeba rozpocząć tworzenie stron od zapoznania się z profilem firmy. Nasze doświadczenie, zaawansowane technologie, stosowane rozwiązania, znajomość zasad SEO oraz indywidualny opiekun, pozwalają nam podejść do projektu całościowo i tworzyć strony www, które skutecznie promują firmę w sieci. Firmy z Żywca z powodzeniem mogą konkurować zarówno w swoim regionie, jak i na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy strony, które efektywnie pracują na rozwój firm.

Prosty i intuicyjny CMS w WordPressie

Tworzymy strony opierając swoje projekty na silniku WordPressa. Jednym z powodów, dla którego wybraliśmy to źródło jest to, że WordPress udostępnia intuicyjny i prosty w obsłudze CMS, czyli panel administracyjny do zarządzania treścią. Wykonanie panelu sprzyja szybkiemu zrozumieniu zasad jego działania. Jest to tym łatwiejsze, że przeprowadzamy szkolenie online w tym zakresie. CMS w WordPressie umożliwia też szybki i samodzielne zarządzanie treścią. To zaleta ze względu na to, że przy wielu czynnościach nie trzeba angażować działu IT, informatyka czy programisty.

Dlaczego WordPress? Dlaczego za jego pomocą realizujemy projektowanie stron internetowych?

WordPress jest ceniony przez użytkowników na całym globie. Według danych opublikowanych przez NetCraf na świecie jest już ponad 1,5 miliarda stron www, z czego ponad 450 milionów są to strony zrealizowane na bazie WordPressa. Oznacza to, że użytkownicy internetu, agencje, przedsiębiorstwa, blogerzy czy właściciele różnych portali swoje strony www najchętniej budują w oparciu o popularnego WordPressa. A wynika to z tego, że WordPress udostępnia w pełni funkcjonalne, intuicyjne i stale rozwijające się narzędzie z bardzo bogatą społecznością. Co więcej strony zaprojektowane na tym silniku charakteryzują się wysoką estetyką i elegancją.

Strony internetowe zawsze dostosowane do nośnika. Responsywność strony www pomaga w rozwoju firmy

Użytkownicy nie oglądają strony internetowej na jednym rodzaju urządzenia. Ruch na stronach internetowych w większej mierze generowany jest już na urządzeniach mobilnych. Z tego powodu każda strona musi być dostosowana zarówno do rozdzielczości desktopowej, jak i do tabletu i smartfona. Potencjalni klienci coraz chętniej sięgają po telefon, by zweryfikować firmę. Jeśli strona nie jest dostosowana pod ekran smartfona, taką stronę czeka wysoki współczynnik odrzuceń. To znaczy, że potencjalni klienci szybko zrezygnują z dalszego zapoznawania się z ofertą.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the car.