Tworzenie stron internetowych

Sprawdź pełny pakiet usług

Oferta: strony internetowe Katowice

Tworzenie sklepów internetowych

Sprawdź już teraz

Oferta: sklepy internetowe

Spotkajmy się
na Śląsku

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów spotkanie ws. strony

Portfolio stworzonych
stron www

Sprawdź nasze projekty

Portfolio: strony www

Sprawdź opinie o naszych projektach

Co mówią Nasi dotychczasowi klienci?

Referencje: nasze projekty

Skuteczna promocja
stron internetowych

Kampanie Google Ads (SEM) lub Pozycjonowanie (SEO)

SEM SEO

Strony internetowe nowoczesne
rozwiązania dla firm

Strona internetowa to podstawa istnienia działalności w sieci – każdy klient, który zgłasza się do nas z zamiarem utworzenia funkcjonalnej strony www Katowice, zapewne ma tego świadomość. Wie, że prowadząc biznes bez przejrzystej i przyjaznej dla użytkownika witryny internetowej, może mieć problem z pozyskiwaniem nowych klientów, rozwijaniem działalności i pomnażaniem zysków. Tworzenie WWW i promocja stron internetowych dla firm to dział, którym zajmujemy się od dawna.
Współpracujemy z firmami z Katowic o rozmaitym profilu działalności, zarówno z lokalnymi przedsiębiorcami, jak i firmami świadczącymi profesjonalne usługi na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Sklepy internetowe prezentują ofertę, z której Państwa firma na pewno będzie zadowolona. Nasza agencja interaktywna pomaga naszym klientom docierać z ofertą do szerokiego grona odbiorców, pozyskiwać nowych klientów i tworzyć responsywne strony. Odbiorcy ci mają dziś sprecyzowane wymagania odnośnie jak działają, wyglądają i funkcjonują strony czy sklepy internetowe. Zależy im, by strona działała sprawnie, a dotarcie do pożądanych informacji nie zajmowało wiele czasu. Na tworzenie użytecznej (z punktu widzenia użytkowników, ale i robotów wyszukiwarek witryny) składa się kilka etapów. Responsywne i dedykowane sklepy internetowe tworzone są dzięki identyfikacji wizualnej klienta. Dzięki identyfikacji wizualnej dla firm tworzymy ofertę indywidualną dla każdego klienta. Sklepów internetowych i reklamowych jest w internecie cała masa, lecz nasze dedykowane systemy sprawdzają się najlepiej, o czym świadczy nasze portfolio. Ofertę przygotujemy najszybciej jak to możliwe.

Ile to wszystko kosztuje? Poznaj koszty, jakie może generować strona internetowa

Katowice i jego sąsiedztwo są traktowane jak każdy inny region w Polsce i funkcjonują tu te same zasady wyceniania projektu. W Mapi Media nie stosujemy odgórnie narzuconych kosztów, ani z góry zaplanowanych pakietów. Nasze wyceny są zawsze opracowywane indywidualnie. Wynika to z tego, że każda firma jest inna, funkcjonuje w innym środowisku i ma inne potrzeby. Pakiet cenowy narzucałby na firmie opłatę prac, które niekoniecznie zostałyby wykonane. Wycena prostych strona może zaczynać się już od kilkuset złotych, bardziej zaawansowane projekty, czy też sklepy internetowe mogą generować nieco inny, często zróżnicowany koszt. Zanim podejmiemy się prac, przedstawiamy wycenę na bazie przeprowadzonej przez naszego specjalistę analizy.

 

Porozmawiajmy o Twojej witrynie
spotkajmy się na Śląsku

Strony internetowe, dlaczego my?
Część klientów zgłasza się do nas ze sprecyzowanymi wymaganiami i konkretnym pomysłem na stronę. Wspólnie zastanawiamy się, czy proponowane rozwiązania sprawdzą się w danej sytuacji. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów, choć jednocześnie staramy się podkreślać, że strona internetowa nie tylko powinna podobać się właścicielom, ale
przede wszystkim dobrze służyć użytkownikom. Niektóre projekty na strony internetowe Śląsk tworzymy od podstaw, korzystając wyłącznie z własnej wiedzy i doświadczenia – świadczymy kompleksowe usługi dla klientów, którym zależy na budowie profesjonalnej witryny, ale zupełnie nie wiedzą, jak taka witryna powinna wyglądać i jakiego rodzaju treści zawierać. W takiej sytuacji zajmujemy się wszystkim, począwszy od projektu strony, poprzez zakup i/lub wykonanie zdjęć, skończywszy na opracowaniu treści. Tworzymy kreację graficzną, logo i identyfikację wizualną, a po uruchomieniu witryny, prowadzimy działania marketingowe i promocyjne w sieci.

Tworzenie stron - etapy naszej pracy

Podczas opracowywania projektów na projektowanie stron Katowice korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, których modyfikowanie zdecydowanie nie byłoby z korzyścią dla użytkownika, ponieważ utrudniałoby poruszanie się po stronie. Jednocześnie cały czas śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu stron i stawiamy na nowoczesny wygląd witryn naszych klientów. W projektach reklamowych umiejętnie łączymy klasykę z nowoczesnością. Nasze strony są efektowne, a jednocześnie użyteczne. Wyróżniają się nowoczesnym designem, a ich wygląd i funkcjonalności są dostosowane do oczekiwań współczesnego klienta. Nasi klienci w każdej chwili mogą sprawdzić, jak przebiegają prace nad projektem i zgłosić swoje uwagi. Oczywiście mogą to zrobić także wtedy, gdy otrzymają gotowy projekt. Wszelkie niejasności wyjaśniamy na bieżąco
i wspólnie dążymy do wypracowania ostatecznych rozwiązań. Po zaakceptowaniu projektu bądź wprowadzeniu zasugerowanych poprawek,możemy przystąpić do kolejnego zadania,jakim jest tworzenie stron internetowych Katowice. Reklama w internecie to dzisiaj fundament dobrej działalności.

Myślisz o wystartowaniu z własnym biznesem? A może zastanawiasz się jak tchnąć nieco życia w prowadzoną już działalność? Zwróć się do nas, wykorzystamy potencjał, jaki drzemie w twojej firmie. Zajmiemy się pokazaniem profilu działalności w sieci. Opracujemy projekt strony internetowej, który będzie atrakcyjny dla użytkowników, który przekona ich do skorzystania z oferty twojej firmy i da się zapamiętać na dłużej. W tym celu proponujemy nie tylko opracowanie strony internetowej, ale także cały szereg działań ze spektrum marketingu online, takie jak kampanie SEO, kampanie Google i Facebook Ads, działania contentowe.

Poznaj nasze praktyki projektowania stron internetowych – agencja interaktywna Mapi Media

Zanim opublikujemy gotowy projekt w sieci poprzedzamy go szeregiem czynności, które pozwalają opracować optymalną, ergonomiczną, odpowiednio funkcjonalną i intuicyjną stronę www. Przeprowadzamy w tym celu rozmowy z naszym partnerem, jak również kompleksowy audyt SEO, analitykę internetową oraz analizę konkurencji i całej branży. Konfrontujemy wszelkie zebrane dane z identyfikacją wizualną firmy, by stworzyć optymalne środowisko w internecie dla obsługiwanej firmy. Sama strona internetowa to jedno, my wykorzystujemy potencjał, jaki w niej tkwi do jej dalszej promocji. Co to oznacza? Mamy kompetencje, doświadczenie i sukcesy w promowaniu firm w środowisku online. Zajmujemy się opracowywaniem strategii pod pozycjonowanie, a także pod kampanie płatne za pośrednictwem Google Ads oraz Facebook Ads.

Czy realizujemy inne działania z dziedziny marketingu online, które pomogą wypromować stronę www?

Poza projektowaniem stron internetowych zajmujemy się całym spektrum działań, które pomagają firmom na stałe zaistnieć w świadomości użytkowników sieci. Responsywne strony www to część naszej oferty, która obejmuje również:

 • kampanie SEO – innymi słowy pozycjonowanie, którego celem jest wprowadzenie kluczowych dla firmy fraz do top 10 wyników wyszukiwania. W ten sposób strona generuje wartościowy ruch, który następnie jest monetyzowany,
 • kampanie Google Ads – płatne kampanie w kanałach Google. Umożliwiają natychmiastowe pojawienie się firmy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Kampanie w Google pozwalają dotrzeć do firmy użytkownikom, którzy realnie są zainteresowani ofertą.
 • kampanie Facebook Ads – Facebook nieustannie jest tym medium społecznościowym, które pozwala niezwykle precyzyjnie kierować reklamy do pożądanych przez reklamodawców grup klientów. Za pośrednictwem Facebook`a możemy zwiększać liczbę polubień fanpage`a, zwiększać ruch na stronie www czy kierować ruch do sklepu internetowego.
Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.

Nie sposób oddać wszystko to co robimy. Poniższe strony internetowe i ich realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Strony internetowe Mapi Media Bielsko-Biała zajmuje się właśnie tym! W celu kontaktu z nami wejdź na swój e-mail i koniecznie napisz lub zadzwoń.

To miejsce czeka na Twoją stronę w internecie

będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zapraszamy do zobaczenia więcej pięknych projektów w naszym portfolio!

zobacz nasze portfolio

Poznaj 5 powodów, które przekonają cię do zainwestowania w firmową stronę internetową

Projektowanie stron www wnosi do firmy nową jakość, otwiera przed nią nowe możliwości wynikające z potencjału marketingowego, jaki tkwi w sieci. To właśnie w internecie dzisiaj już niemal 65% użytkowników szuka informacji o produktach i usługach, to w sieci szukają oni potwierdzenia, że firma jest rzetelna, oferuje wysokiej jakości produkt, wchodzi w relacje z klientami i dba o swój wizerunek. Przekonaj się, że warto mieć własną stronę internetową.

 • #1 dasz się zauważyć

  Bez strony www twoja firma w zasadzie w 100% zamyka się na klientów, którzy swoje decyzje zakupowe opierają przede wszystkim na informacjach znalezionych w sieci. Strona internetowa pozwala wystartować z kampaniami, które ze swoim przekazem dotrą do realnie zainteresowanych ofertą użytkowników.

 • #2 tworzysz unikatową wartość

  Twoja firma, twój wizerunek, twoja w pełni indywidualna wartość. Strona internetowa pozwala dotrzeć do nowych grup klientów z wartościowym przekazem za pośrednictwem bloga, mediów społecznościowych czy tekstów publikowanych w branżowych portalach. To buduje przekonanie, że firma jest aktywna i zależy jej na kontaktach z klientami na różnych platformach internetowych.

 • #3 wizerunek godny zaufania

  Budowanie wspomnianego już wizerunku eksperta przekłada się na pojawienie się jeszcze innego zjawiska. Firma konsekwentnie prowadząca działania content marketingowe, publikująca treści poradnikowe, eksperckie czy nawet krótkie posty na Facebooku zacznie jawić się w oczach użytkowników jako marka znająca się na rzeczy, a to przekuje się w wyższy współczynnik zaufania.

 • #4 przełamywanie barier zakupowych

  Pierwszy kontakt użytkownika z firmą to moment niezwykle ważny. Klienci po wejściu na stronę www w zaledwie kilka chwil decydują o tym czy na niej pozostać, czy nie. Jeśli strona internetowa nie wzbudza zaufania, klient ją porzuci. To dlatego tak istotne jest to, by strona www była perfekcyjnie zaprojektowana, zachęcała użytkownika do zapoznawania się z marką, do weryfikacji jej jakości. Tu liczą się wspomniane wyżej takie elementy jak funkcjonalność, intuicyjność, użyteczność, ale i przekonujące treści, ekspercki content.

 • #5 lepsze efekty finansowe

  Nadrzędnym celem, do jakiego ma prowadzić strona internetowa jest uzyskiwanie lepszych efektów finansowych. Nawet jeśli kampanie SEO okażą się skuteczne, kampanie Google Ads i Facebook Ads będą generować ruch, to w przypadku źle skonstruowanej strony www nie możemy liczyć na optymalne wyniki z prowadzonych działań marketingowych w sieci.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Bezpieczeństwo stron internetowych stworzonych na WordPressie

Strony internetowe których tworzeniem się zajmujemy posiadają niezwykle intuicyjny panel zarządzania. Z jego obsługą doskonale radzą sobie nawet ci klienci, którzy nie posiadają absolutnie żadnej wiedzy na temat sposobu funkcjonowania stron www. Mowa o systemie zarządzania treścią CMS Word Press.

System CMS pozwala na szybką i niezwykle łatwą edycję wprowadzanych treści, a także dodawanie kolejnych podstron, zdjęć, dokumentów, multimediów itd. Dzięki takiemu rozwiązaniu, właściciel strony internetowej może samodzielnie dodawać wpisy blogowe, publikować fotorelacje z wydarzeń, zamieszczać opisy i zdjęcia kolejnych produktów oraz usług. Administrowanie witrynami internetowymi jeszcze nigdy nie było tak proste!

CMS Word Press to jeden z najlepszych na rynku opensource’owych systemów tego typu, dlatego korzysta z niego zdecydowana większość naszych klientów, którzy po krótkim szkoleniu potrafią samodzielnie edytować treści, zdjęcia, produkty czy multimedia. Zyskują również możliwość dodawania i usuwania zakładek, zarządzania sliderem, newsletterem, działem aktualności, blogiem, a także wersjami językowymi. System CMS Word Press sprawdza się nie tylko w przypadku prostych stron internetowych, ale również rozbudowanych serwisów czy sklepów internetowych. Ułatwia wówczas zarządzania asortymentem, obsługę zamówień, wysyłek i zwrotów.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the truck.