Tworzenie stron internetowych

Sprawdź pełną ofertę

Oferta: strony internetowe

Tworzenie sklepów internetowych

Sprawdź już teraz

Oferta: sklepy internetowe

Spotkajmy się
w Łodzi

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów spotkanie ws. strony

Portfolio stworzonych
stron www

Sprawdź nasze projekty

Portfolio: strony www

Sprawdź opinie o naszych projektach

Co mówią Nasi dotychczasowi klienci?

Referencje: nasze projekty

Skuteczna promocja
witryn internetowych

Kampanie Google Ads (SEM) lub Pozycjonowanie (SEO)

SEM SEO

Strony internetowe Mapi Media Łódź Co zyskasz dzięki nam?

Indywidualny projekt
Każdy biznes jest wyjątkowy, dlatego wszystkie strony internetowe tworzymy indywidualnie, według oczekiwań klientów. Dla nas nie liczy się ilość, ale jakość wykonywanych usług. Do budowy strony wykorzystujemy wyłącznie legalnie zakupione zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Chcemy dać z siebie wszystko, aby stworzyć coś niesamowitego.

Prosty panel administracyjny
Tworzone przez Mapi Media strony internetowe posiadają intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu będziesz mógł łatwo i szybko wprowadzać zmiany. Samodzielne dodanie nowych zdjęć, zmiany tekstów czy kolejności bloków na stronie będzie tylko przyjemnością!
Pomoc techniczna
Nie da się wszystkiego zaplanować i być może będziesz potrzebował pomocy w najmniej spodziewanej sytuacji. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego na nasze wsparcie mogą liczyć o każdej porze.

Optymalizacja SEO
Nasze strony internetowe nie tylko dobrze się prezentują, ale mają też odpowiednią strukturę. Każdy nasz projekt jest dostosowany do restrykcyjnych wytycznych Google. Dzięki temu zwiększamy szansę na to, aby Twoje strony internetowe w mieście Łódź nie były anonimowe w wyszukiwarkach.

Regularne aktualizacje
Kluczem do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa strony internetowej są regularne aktualizacje. Codziennie mogą pojawić się nowe awarie, przed którymi zabezpieczymy Twój projekt.

Responywność witryny

Tworzymy strony internetowe, których układ płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia. Dzięki temu wyświetlane na telefonie czy tablecie treści są przyjemne w odbiorze dla użytkownika.

Wordpress najskuteczniejszym narzędziem. Dlaczego tworzymy strony internetowe w środowisku WP

Łódź, leżący w centralnej części Polski to miejsce, w którym mieszka niemal 700 tys. ludzi. Olbrzymi potencjał, świetna lokalizacja, duży rynek. Funkcjonują tu przedstawiciele każdej branży, działają małe działalności i światowi gracze. Każdą stronę internetową, która prezentuje wartości firmy tworzymy w oparciu o silnik Wordpressa. Dlaczego nie jest to zróżnicowane pod kątem wielkości firmy, lub branży? Wordpress jest obecnie najczęściej używaną platformą, która pozwala tworzyć piękne i użyteczne strony www. Jest też regularnie rozwijany. Potencjał Wordpressa wynika z tego, że można stworzyć za jego pośrednictwem proste i niegenerujących dużych kosztów strony, które staną się wizytówką firmy. Otwarte środowisko pozwala również realizować projekty niezwykle zaawansowane, strony o bogatej strukturze, sklepy internetowe czy tworzyć dowolne moduły lub wtyczki.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że obsługa strony jest niezwykle prosta i wymaga poznania intuicyjnego panelu CMS. Zarówno responsywna strona internetowa, jak i dla sklepów internetowych Wordpress obecnie wydaje się wyborem naturalnym.

Zobacz pełną ofertę Zobacz cennik Wyślij zapytanie Sprawdź nasze portfolio

Porozmawiajmy o Twojej nowej witrynie
spotkajmy się w Łodzi

Strony www Łódź Jak działamy?

Cztery proste kroki aby zbudować stronę internetową:

1 Kontakt
Zadzwoń, napisz e-maila lub umów się na spotkanie z naszym konsultantem.
2 Projektowanie
Wszystko zaczyna się od pomysłu na strony internetowe. Bez niej nawet najlepszy produkt lub usługa nie przyciągnie uwagi odbiorcy i zniknie w globalnej sieci. Naszym zadaniem jest dostosowanie charakteru strony www do profilu Twojej firmy, aby zapadła w pamięci odwiedzających.
3 Wykonanie
Wdrożenie gotowego projektu nie polega wyłącznie na przeniesieniu strony internetowej pod wskazany adres. Na tym etapie kluczową kwestią jest wybór odpowiedniej strategii interakcji z potencjalnym klientem lub kontrahentem. To ona decyduje o sukcesie całego przedsięwzięcia. Pomożemy Ci stworzyć najlepsze strony internetowe w Twojej branży!
4 Sukces
Twoje strony internetowe będą posiadać wszystkie funkcjonalności, stając się tym samym kompletnymi witrynami do publikacji w sieci.

Jeszcze skuteczniej? Strony internetowe + marketing online

Naszym zadaniem jako agencji interaktywnej jest opracowanie efektywnego projektu, w którym będzie tkwił potencjał do rozwoju firmy. Profesjonalna strona internetowa ma budować konkurencyjną przewagę, stawiać firmę w roli eksperta, prezentować jej wartości, ale także ma być łatwa w odbiorze, funkcjonalna czy użyteczna. Jednak działania w sieci nie powinny kończyć się wraz z publikacją strony www, praca nad pozyskiwaniem klientów powinna dopiero się rozpocząć. W innym wypadku do strony internetowej dotrze promil użytkowników. Zobacz jak pomożemy dotrzeć twojej firmie do nowych klientów, którzy zwiększą zysk działalności:

 • prowadzimy skuteczne kampanie Google Ads - płatne kampanie w systemie Google pozwalają osiągać natychmiastowe rezultaty. Po wyselekcjonowaniu odpowiednich fraz kluczowych i zasileniu budżetu reklamowego firma będzie mogła liczyć na wartościowy ruch na stronie, który przełoży się na wyższy zysk,
 • realizujemy wizerunkowe i sprzedażowe kampanie za pośrednictwem Facebook Ads - jedno z najskuteczniejszych mediów reklamowych dostępnych w sieci. Facebook umożliwia precyzyjne i szybkie dotarcie do realnie zainteresowanych ofertą firmy użytkowników,
 • opracowujemy długoterminowe kampanie SEO - wprowadzenie przekuwających się w wyższy obrót fraz kluczowych to działanie długoterminowe, ale obecnie pozycjonowanie to jeden z najważniejszych i najskuteczniejszych kanałów docierania do nowych klientów.

Informacji szukamy w sieci. Strony internetowe kluczem do sukcesu każdej firmy

W 2020 r. informacji w sieci o usługach i produktach szukało ponad 60% Polaków. Tendencja jest wzrostowa i należy zakładać, że dzisiaj ten odsetek mocno się poprawił. Można więc wysnuć wniosek, że jeśli firma nie posiada strony internetowej to w 2020 r. miała dostęp do 40% Polaków. Daleko idące wnioski, ale nie można ich lekceważyć. W jakimś stopniu pokrywają się one z rzeczywistością, tym bardziej że strony internetowe to już w zasadzie „must have” w rynkowych realiach. Nawet jeśli salon kosmetyczny, warsztat samochodowy czy gabinet stomatologiczny mieści się w świetnej lokalizacji i może liczyć na klientów „z ulicy” to trudno będzie rozwijać działalności bez obecności w internecie. Strona internetowa to obecnie najskuteczniejsze narzędzie, które pozwala wchodzić w interakcję z użytkownikami, rozmawiać z nimi, prezentować jakość swoich usług czy produktów, stawiać się w roli eksperta, lojalnego partnera. Strony internetowe są więc dzisiaj czymś absolutnie koniecznym.

Czy cena będzie wysoka? Koszt i strony internetowe

Łódź, Warszawa, Lublin, Zielona Góra… Niezależnie od miejsca prowadzenia działalności koszty nie są w żaden sposób różnicowane. Wycena jest taka sama bez względu na lokalizację. W zależności od stopnia zaawansowania, branży, rodzaju strony koszty będą się od siebie różnić. Ceny dla prostszych rozwiązań zaczynają się już od 500 zł. W naszej agencji podchodzimy jednak do każdego projektu indywidualnie i wyceniamy realnie wykonane prace, tak żeby w kosztach nie pojawiały się zbędne dla profilu firmy pozycje. Te często pojawiają się w modelu pakietowym. U nas płacisz realnie za to, co rzeczywiście zostało wykonane.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.
Nie sposób oddać wszystko to co robimy. Poniższe realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Koniecznie skontaktuj się z nami.

To miejsce czeka na Twoją stronę
będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zobacz więcej pięknych projektów w naszym portfolio

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Strony internetowe z CMS Wordpress
Szanujemy Twój czas i polecamy najlepsze rozwiązania

CMS (ang. Content Management System) to system zarządzania treścią. Dzięki temu oprogramowaniu aktualizacja i zarządzanie treścią na stronie internetowej nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że zalogujesz się do panelu administracyjnego, aby edytować zawartość strony www przy wykorzystaniu różnego rodzaju paneli graficznych. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy programistycznej, aby sobie z tym poradzić!
Jaki jest najpopularniejszy CMS?
Jeśli chcesz samodzielnie dokonywać zmian na swojej stronie www, Wordpress będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Nie tylko firmowe. Zobacz, jakie jeszcze tworzymy strony internetowe

Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do tworzenia stron internetowych dla biznesu. Potrzeb względem sieci jest znacznie więcej i strony internetowe przybierają różny profil, który jest zależny od konkretnej firmy. Jakiego rodzaju strony internetowe projektujemy:

 • strony biznesowe - rozbudowane i w pełni prezentujące firmę jako rzetelną, skoncentrowaną na spełnieniu oczekiwań klienta, mającą potencjał do skutecznie realizowanych działań z zakresu marketingu online,
 • strony internetowe typu landing page - są to nieco prostsze strony docelowe, pozbawione głębszych struktur (jedna strona). Ma ona promować produkt, usługę, narzędzie czy też innego rodzaju rozwiązanie,
 • wizytówki biznesowe - są to proste strony, które mają prezentować w sposób przyjazny i estetyczny podstawowe informacje o firmie,
 • sklepy internetowe - projektujemy również w pełni funkcjonalne i intuicyjne oraz łamiące bariery zakupowe portale sprzedażowe,
 • portale internetowe - informacyjne strony www, które w zależności od roli jaką będą pełnić będą mniej lub bardziej zaawansowane.

Tworzymy responsywne strony internetowe i zajmujemy się ich późniejszą promocją

Każda strona internetowa, która prezentuje mniejszą lub większą firmę musi spełniać aktualne trendy odnoszące się do samego projektowania strony, warstwy wizualnej, funkcjonalnej, ale także tych rzeczy, których nie dostrzegamy, czyli do samej struktury strony, czytelności kodu. Z jednej strony należy brać pod uwagę potrzeby i oczekiwania użytkowników, z drugiej strony nie można pomijać faktu, że stronę ocenia googlebot, który będzie ją premiowała w wynikach Google lub nie. W naszej agencji ze swoim wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami potwierdzonymi odpowiednimi certyfikatami oraz samymi realizacjami zajmujemy się projektowaniem efektywnych i responsywnych stron internetowych. Pomagamy w docieraniu do nowych klientów, nie ograniczając swoich usług do samego projektowania stron www, ale także oferując marketing internetowy. W czym jeszcze możemy pomóc twojej firmie:

 • pozycjonowanie stron internetowych czy sklepu internetowego - każdą branżę definiują konkretne frazy kluczowe. Analiza branży pod tym kątem pozwala wyselekcjonować odpowiednie frazy, które w ramach kampanii SEO konsekwentnie wprowadzamy do top 10 wyników wyszukiwania,
 • kampanie Google Ads - płatne kampanie w wyszukiwarce Google pozwalają osiągać natychmiastowe wyniki. Jako agencja weryfikujemy potencjał słów kluczowych, konfigurujemy odpowiednio kampanie i monitorujemy jej wyniki, by móc optymalizawać rezultaty i osiągać coraz lepsze współczynnik ROI (zwrot z inwestycji),
 • kampanie Facebook Ads - niezwykle skuteczny kanał promocji pozwalający docierać do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy potencjalnych klientów.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the tree.