Tworzenie stron internetowych

Sprawdź pełny pakiet usług

Oferta: strony internetowe

Tworzenie sklepów internetowych

Sprawdź już teraz

Oferta: sklepy internetowe

Portfolio stworzonych
stron www

Sprawdź nasze projekty

Portfolio: strony www

Sprawdź opinie o naszych projektach

Co mówią Nasi dotychczasowi klienci?

Referencje: nasze projekty

Skuteczna promocja
stron internetowych

Kampanie Google Ads (SEM) lub Pozycjonowanie (SEO)

SEM SEO

Strony internetowe nowoczesne
rozwiązania dla firm

Choć w internecie można znaleźć sporo gotowych szablonów, na których można stworzyć stronę internetową, takie rozwiązanie sprawdzić się może jedynie w przypadku niewielkiej, prywatnej strony domowej. Jeśli natomiast strona www ma być wsparciem dla firmy, musi być profesjonalnie przygotowana, stworzona od podstaw przez doświadczonego projektanta stron www. Profesjonalne strony www Warszawa to gwarancja, że każdy właściciel strony internetowej będzie zadowolony z efektu końcowego. Planując stronę internetową trzeba pamiętać, że ma ona służyć nie tylko użytkownikom sieci, którzy będą odwiedzali witrynę, ale również internetowym wyszukiwarkom. Strona www Warszawa musi być więc fachowo zaprojektowana, aby już od momentu jej postawienia i uruchomienia dobrze się pozycjonowała i miała wysokie wyniki w wyszukiwarkach. Im bardziej nowoczesna i zaawansowana technologicznie strona www, tym mniej działań trzeba podejmować później w ramach pozycjonowania – strona w dużym stopniu pozycjonuje się sama, gdyż świetnie się indeksuje i odpowiada algorytmom Google.

Dlaczego posiadanie firmowej strony internetowej jest tak istotne?

Już 84,5% Polaków korzysta z sieci, co oznacza, że dostęp do internetu ma aż 32 mln mieszkańców Polski. Może trudno sobie to wyobrazić, ale przeciętny czas spędzony w internecie wynosi ponad 6,5 godziny. Te liczby muszą robić wrażenie. Nie posiadanie strony www eliminuje jakąkolwiek firmę z możliwości promowania własnej firmy w świecie online. Dostęp do internetu mamy dzisiaj w zasadzie wszędzie i o każdej porze. Użytkownicy przeważnie penetrują sieć korzystając z urządzeń mobilnych. W odniesieniu do firmy, to właśnie w sieci przyszli klienci szukają potwierdzenia jakości oferowanych usług lub produktów. Niemal 65% uczestników rynku wykorzystuje ten sposób utwierdzający ich w przekonaniu czy chcą lub nie chcą skorzystać z oferty. Posiadanie strony internetowej jest więc absolutnie kluczowe w kontekście promowania firmy w kanałach online.

Jaki jest koszt strony internetowej?

Mnie zaawansowane realizacje mogą generować koszt w granicach kilkuset złotych. Są to wówczas proste wizytówki firm zawierające podstawowe informacje o firmie. Jeśli struktury przedsiębiorstwa są bardziej skomplikowane i wymagają bardziej zaawansowanych rozwiązań wówczas projektujemy stronę internetową na miarę, w pełni oddającą charakter firmy, rozbudowaną o kategorie, prezentującą zespół, opisującą jej historię, ofertę i wszelkie wyróżniające firmę na tle konkurencji smaczki. Strona internetowa ma za zadanie przekonać odwiedzających ją użytkowników do zostania partnerem biznesowym lub do zakupu produktu czy skorzystania z usługi.

Jeśli więc chodzi o wycenę to po naszej stronie jest precyzyjne przeanalizowanie samej firmy, jej obecności na rynku, branży, konkurencji czy cech wyróżniających po to, by przygotować indywidualny kosztorys. Nie pracujemy na odgórnie przygotowanych pakietach cenowe. Charakteryzują się one małą elastycznością, a ujęte w pakiecie prace często nie są w rzeczywistości realizowane, ze względu na to, że dla firmy składającej zlecenie na projekt strony www to czy inne działanie jest zwyczajnie zbędne.

Porozmawiajmy o Twojej witrynie

Strony internetowe dlaczego my?

Kompleksowe tworzenie stron internetowych Warszawa powinno obejmować: kodowanie, programowanie, projektowanie graficzne, tworzenie i odpowiednie rozmieszczenie treści, cięcie grafiki i jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb, tworzenie stron z wygodnym w obsłudze systemy zarządzania treścią CMS-em, a także responsywnych i dopasowujących się do wielkości różnych urządzeń. Poza tym, profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych powinna również oferować usługi związane z administracją, aktualizacją oprogramowania i danych, a także z kwestiami wykupienia hostingu i domeny. Końcowy produkt – czyli gotowa strona internetowa – powinna być funkcjonalna, nowoczesna, dobrze pozycjonująca się i przede wszystkim atrakcyjna dla użytkowników sieci. Każdy z wyżej wymienionych
elementów ma ogromne znaczenie i nie można żadnego z nich pomijać w procesie takim jak projektowanie stron internetowych Warszawa. Bez względu na to, czy jest t prosta strona wizytówka, czy rozbudowana strona firmowa dla urządzeń mobilnych, warto zadbać o to, by była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Nasza oferta tworzenie strony internetowej dla potrzeb naszych klientów i pozycjonowanie stron to nasza pasja i powołanie. Dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu nasza strona internetowa, jej menu i projekt jest tworzona od podstaw. Jesteśmy Firmą która ceni sobie zadowolonych klientów. Nasze tworzenie strony www Warszawa zawsze jest solidne,
szybkie i stosunkowo tanie.

Wspieramy firmy w docieraniu do nowych klientów. Zobacz, jak możemy pomóc twojej działalności

Nasze działania nie są wyłącznie skupione na realizacji stron internetowych. Warszawa to największy rynek w Polsce i by się wyróżnić w gąszczu działających tu firm, należy podjąć odpowiednie kroki, by strona internetowa reprezentująca firmę była łatwo dostępna dla użytkowników. Dlatego też poza realizowaniem zleceń na strony internetowe pomagamy firmom w rozwoju korzystając z możliwości, jakie daje nam marketing online:

  • opracowujemy strategie pod kampanie SEO - jest to nadal jedna z najważniejszych gałęzi marketingu online. Pozycjonowanie umożliwia wprowadzenie kluczowych fraz do top 10 wyników wyszukiwania Google. W ten sposób użytkownicy mają skróconą drogę do firmowej strony internetowej,
  • realizujemy kampanie Google Ads - niezwykle skuteczne narzędzie, które umożliwia osiąganie natychmiastowych efektów i bardzo precyzyjne targetowanie reklam,
  • realizujemy kampanie Facebook Ads - tu można publikować zróżnicowane reklamy do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowancy grup klientów, którzy są realnie zainteresowani ofertą firmy. Za pośrednictwem tego kanału można zwiększyć ilość fanów, kierować ruch na stronę czy też sklep internetowy.

Tworzenie stron - etapy naszej pracy

Aby zminimalizować obawy klienta a propos strony internetowej i etapów tworzenia stron, projektowanie stron internetowych Warszawa optymalizacji, chcemy przedstawić system pracy, w którym realizujemy strony internetowe lub sklepy internetowe Warszawa.

Setki tysięcy firm, mniejszych lub większych działalności, zakładów fryzjerskich, kancelarii prawnych, salonów urody, warsztatów samochodowych, a także firm z sektora MŚP i wielkich koncernów. Turystyczna mekka wśród polskich miast, przybywają tu turyści z Polski i z całego świata, biznesmeni, przedstawiciele firm z różnych branż. Jak się wśród tak gęstej konkurencji wyróżnić, zaistnieć na stałe w rynkowym krajobrazie Warszawy? Przewagę konkurencyjną w dobie internetu buduje się właśnie w sieci. Strona internetowa to dzisiaj absolutny „must have”, konieczność, której nie można pomijać w budowaniu strategii promującej każdą markę. Skoro to konieczność, to jak ma taka strona internetowa wyróżnić firmę na tle innych? Nasza agencja jest od tego, by w tym pomóc, by z pomocą strony internetowej skutecznie docierać do nowych grup klientów.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.

Nie sposób oddać wszystko to co robimy. Poniższe realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Strony internetowe Mapi Media Warszawa zajmuje się właśnie tym! W celu kontaktu z nami wejdź na swój e-mail i koniecznie napisz lub zadzwoń.

To miejsce czeka na Twoją stronę w internecie

będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zapraszamy do zobaczenia więcej pięknych projektów w naszym portfolio!

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Bezpieczeństwo stron internetowych stworzonych na WordPressie

System zarządzania treścią CMS WordPress jest dostępny dla wszystkich, ale zaawansowane wtyczki dodające różne funkcjonalności oraz zaawansowane motywy graficzne są dodatkowo płatne. Im więcej właściciel strony chce mieć funkcjonalności, z tym większymi kosztami powinien się liczyć. Warto jednak zainwestować w rozbudowanego WordPressa, gdyż przekłada się to na lepsze zarządzanie treścią, bardziej funkcjonalną i przyjazną dla użytkowników stronę, a co za tym idzie – na większą jej wartość sprzedażową, marketingową i biznesową. WP udostępnia między innymi darmowe oraz płatne szablony graficzne, jednak najlepszym rozwiązaniem dla biznesu będzie stworzenie grafiki od podstaw z uwzględnieniem identyfikacji wizualnej danej marki oraz jej indywidualnego zapotrzebowania. Strona, która nie jest stworzona na gotowym szablonie, tylko indywidualnie zaprojektowana, ma o wiele większą wartość nie tylko wizualną, ale również biznesową i marketingową. Nie trzeba się obawiać,że będzie pod względem layoutu przypominała wiele innych stron, szczególnie witryn konkurencyjnych w danej branży firm.

Strony internetowe przyjmują różny charakter. Zobacz, jakiego rodzaju wykonujemy strony internetowe

Warszawa i jej potencjał wymagają różnego podejścia, strony www nie ograniczają się do stron stricte biznesowych. W naszej agencji realizujemy zróżnicowane pod kątem oczekiwań strony internetowe, które spełniają wymagania firm, instytucji czy też są elementem konkretnej kampanii reklamowej. Zobacz jakiego typu strony internetowe projektujemy:

  • rozbudowane strony biznesowe - w pełni funkcjonalne, wyczerpująco prezentująco firmę. Strona www ma umożliwić pełne wykorzystanie potencjału, jaki w niej tkwi,
  • wizytówki firm w postaci mniej zaawansowanych, estetycznie wykonanych witryn firmowych zawierających podstawowe informacje o działalności,
  • landing page - bardzo proste strony www, które tworzone są np. pod kampanie email marketingowe, czy promujące produkt, usługę lub technologię,
  • sklepy internetowe - zaawansowane technologicznie rozwiązania, w pełni funkcjonalne portale sprzedażowe.

Dlaczego Wordpress? Poznaj zalety najpopularniejszego rozwiązania do tworzenia stron www

Platforma Wordpress to obecnie największy gracz na rynku. Wśród wszystkich obecnie funkcjonujących stron internetowych, na platformie Wordpress jest opublikowanych ok. 40% z nich. Taki rezultat nie bierze się znikąd. Tzw. front end strony www postawionej na Wordpressie zawsze prezentuje się niezwykle efektownie. Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest zawsze estetyczna, funkcjonalna i intuicyjna. Nie bez znaczenia dla popularności serwisu pozostaje system zarządzania treścią, który jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Środowisko Wordpress`a jest też stale rozwijane, moduły dają niemal nieskończone możliwości modyfikowania strony www, a otwarty kod źródłowy pozwala na napisanie od podstaw indywidualnych rozwiązań.

CMS i jego możliwości - zobacz, że zarządzanie stroną jest proste

CMS, czyli system do zarządzania treścią daje niezwykłe wręcz możliwości modyfikowania i zarządzania stroną www. To z jego poziomu możemy dodawać wpisy i je edytować, wzbogacać je o istotne z punktu widzenia działań SEO atrybuty meta descritpion, dodawać autorów, zdjęcia, kategorie, etc. CMS umożliwia także edytowanie samego widoku strony głównej, w zależności od szablonu mamy do dyspozycji narzędzie, które pozwoli dodawać kolejne moduły na stronę (np. sekcję o nas, z ofertą, licznik danych, formularz kontaktowy, etc.). Nawet jeśli nie miałeś do czynienia z tego rodzaju panelem administracyjnym to nic straconego. CMS to narzędzie stosunkowo intuicyjne, a my dla większego komfortu organizujemy szkolenia, w których przybliżamy jego działanie i podpowiadamy jak sobie z nim doskonale radzić.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the truck.