Tworzenie stron internetowych

Sprawdź pełny pakiet usług

Oferta: strony internetowe

Tworzenie sklepów internetowych

Sprawdź już teraz

Oferta: sklepy internetowe

Spotkajmy się
w Bielsku-Białej

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów spotkanie ws. strony

Portfolio stworzonych
stron www

Sprawdź nasze projekty

Portfolio: strony www

Sprawdź opinie o naszych projektach

Co mówią Nasi dotychczasowi klienci?

Referencje: nasze projekty

Skuteczna promocja
stron internetowych

Kampanie Google Ads (SEM) lub Pozycjonowanie (SEO)

SEM SEO

Strony internetowe i ich znaczenie dla prowadzonego biznesu

Jak się okazuje już ok. 85% Polaków korzysta z sieci, czyli ok. 32 mln mieszkańców naszego kraju. Wywnioskować należy, że niemal każdy dorosły człowiek, ale także młodzież mają dostęp do sieci i z niej umiejętnie korzystają. Co więcej, czas, jaki średnio spędzamy w internecie wynosi ok. 6,5 godziny w ciągu dnia. Trudno nie docenić tych liczb, muszą robić wrażenie i dawać do myślenia. Brak strony internetowej uniemożliwi firmie uczestniczenie w tym czasie, który użytkownicy poświęcają na surfowanie, szukanie, porównywanie, weryfikowanie, etc. Nieobecność marki w świecie online to błąd, który w konsekwencji nie pozwoli firmie w pełni się rozwinąć. Warto mieć stale na uwadze fakt, że to właśnie w sieci przyszli klienci będą poszukiwać potwierdzenia jakości oferowanych produktów czy usług. Znacznie ponad 60% konsumentów potwierdza swoje decyzje zakupowe na podstawie informacji odnalezionych właśnie w internecie.

Strony www - dlaczego warto wybrać Mapimedia?

Jakie elementy składają się na kompleksowe tworzenie strony internetowych? Nasza agencja interaktywna podejmując się projektu zadba o:

 • kodowanie,
 • programowanie,
 • projektowanie graficzne,
 • właściwe rozmieszczenie treści,
 • cięcie grafik,
 • tworzenie stron internetowych wygodnych w obsłudze z intuicyjnym systemem do zarządzania treścią CMS,
 • responsywną stronę www, czyli taką, która dopasowuje się automatycznie do każdego urządzenia, niezależnie od rozdzielczości.

W naszej ofercie i w zakresie naszych obowiązków pozostają także takie kwestie jak usługi związane z administracją, aktualizacją oprogramowania oraz danych. Zajmiemy się również wykupieniem hostingu oraz domeny, a także konfiguracją klienta poczty. Zależy nam na tym, by kompleksowość działań miała swoje rzeczywiste odzwierciedlenie w tym, co oferujemy i co oddajemy jako końcowy produkt, czyli gotową stronę internetową. Ta musi spełniać wiele kryteriów, by była świetnie oceniona zarówno przez użytkowników, jak web crawlery, czyli roboty oceniające jakość witryny. Strony www muszą więc być funkcjonalne, nowoczesne, dostosowane do każdego urządzenia, dobrze się pozycjonujące, i oczywiście intuicyjne i użyteczne.

W procesie, jakim jest projektowanie stron www, Płock jak i każde inne miasto, w którym rynek wykazuje duży potencjał nie można pomijać żadnego z wyżej wymienionych elementów pozycjonowania witryny. I nie ma tu w zasadzie większego znaczenia czy będzie to prosta realizacja, czy bardzo rozbudowana strona www należy zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół.

Wycena strony do 24h

Wyślij brief, dokumentację, szkice do strony lub… zwyczajnie napisz czego potrzebujesz.

Jesteśmy ludźmi, mówimy ludzkim językiem, przede wszystkim o kwestiach technicznych, na których nie musisz się znać, po prostu.

Zobacz nasze wybrane realizacje

Jest na czym oko zawiesić.

Nie sposób oddać wszystko to, co robimy. Poniższe realizacje to zaledwie fragment, nie przekrój, ale wycinek naszego doświadczenia w obszarze web designu.
Któraś realizacja zwróciła Twoją uwagę? Chciałbyś mieć podobną - czyli nowoczesną, responsywną i funkcjonalną witrynę? Strony internetowe Mapi Media Płock zajmuje się właśnie tym! W celu kontaktu z nami wejdź na swój e-mail i koniecznie napisz lub zadzwoń.

To miejsce czeka na Twoją stronę w internecie

będzie piękna, nowoczesna, funkcjonalna... obiecujemy!

Robi wrażenie, prawda?

Zapraszamy do zobaczenia więcej pięknych projektów w naszym portfolio!

zobacz nasze portfolio

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Lokalne, krajowe i międzynarodowe strony internetowe. Płock i jego potencjał rynkowy

Indywidualny projekt strony www musi zakładać także zasięg działania takiej witryny. W branży interaktywnej nie działają uniwersalne metody, szablonowe myślenie. Każdy projekt jest inny i każda firma potrzebuje zastosowania innych rozwiązań. Tym bardziej musimy brać pod uwagę to jak działa ta czy inna firma w kontekście zasięgu. Czy przedsiębiorstwo funkcjonuje lokalnie, czy też jej zasięg jest ogólnopolski lub międzynarodowy. Tak samo jak zasięg, istotna jest również branża, jej specyfika, konkurencyjność, etc. W Mapimedia bierzemy pod uwagę wszystkie zmienne, które w rezultacie przełożą się na optymalny efekt końcowy w postaci idealnej strony internetowej.

Jakiego rodzaju strony internetowe realizujemy?

Stron internetowych funkcjonuje w sieci niemal 1,5 miliarda, trudno o to, by każda pełniła tę samą funkcję. Strony internetowe są różne i ich zadania też będą się od siebie różnić. Zanim zabierzemy się za projektowanie strony internetowej ustalimy wspólnie jakie taka strona ma spełniać oczekiwania i jakie stawiamy przed nią cele. Nie bez znaczenia pozostaje także ustalenie budżetu Jako agencja interaktywna realizujemy kilka rodzajów stron. Zobacz jakie:

 • strony typu landing page - jest to rodzaj strony internetowej, która nastawiona jest pod reklamę. Zauważmy, że raczej nie wpisujemy adresu strony bezpośrednio w belce górnej przeglądarki internetowej. Na stronę internetową trafiamy z różnych miejsc, klikając w linki sponsorowane w wyszukiwarce, w baner, reklamy w mediach społecznościowych, newslettery. Tego rodzaju różne formy reklamy przekierowują nas najczęściej na tzw. landing page. Głównym celem takiej strony jest zareklamowanie produktu, usługi czy też narzędzia. Nie jest to więc strona firmowa. Celem takiej strony jest osiąganie jak najwyższego współczynnika konwersji, czyli wykonanie przez użytkownika konkretnego działania zmierzającego najczęściej do dokonania przez niego zakupu ale także rejestracji w serwisie, zapisu na newsletter czy pozostawienie danych do kontaktu),
 • strony typu wizytówka firmy - są to strony zdecydowanie najprostsze, a co za tym idzie generują także najmniej kosztów. Zdecydowanie się tego rodzaju witrynę będzie doskonałym pomysłem jeśli prowadzimy niewielką firmę o zasięgu lokalnym, lub taką, która dopiero powstała i ma póki co ograniczony budżet. Na tego typu witrynach zamieszcza się podstawowe informacje o firmie i oczywiście dobrze wyeksponowane dane kontaktowe. Pamiętajmy, że mimo tego, że taka strona www daje jakieś szanse na dotarcie do nowych grup klientów, to jednak jej możliwości są mocno ograniczone. Już samo pozycjonowanie stron internetowych typy wizytówka jest w zasadzie pozbawione większego sensu. Wizytówka nie pozwala na rozwój contentu, więc działania SEO nie będą skuteczne.
 • firmowe strony internetowe - Płock jest lokalizacją, w której swoje działalności prowadzi ponad 8 tys. przedsiębiorców. Nie bez znaczenia pozostaje więc posiadanie strony internetowej, która pozwoli znacznie rozwinąć się firmie i pozyskiwać nowe grupy klientów w sieci. Znaczenie wizerunkowe, marketingowe i biznesowe strony internetowej jest olbrzymie i zdecydowanie przełoży się na korzyści finansowe. Intuicyjna, funkcjonalna, wzbudzająca zaufanie strona www sprawi, że będzie chętnie odwiedzana i przykują uwagę użytkowników, którzy mają szansę stać się w rezultacie klientami.

Jesteśmy agencją, która realizuje kampanie SEO oraz Google Ads wspierające strony internetowe. Płock jest świetną lokalizacją dla wielu firm

Strony internetowe są jedną z rzeczy, na których koncentrujemy swoją uwagę. Jednak nie tylko wykonamy profesjonalną stronę internetową, ale także pomożemy ci ją odpowiednio wypromować. Podejmiemy się odpowiednich działań, by strona wykonana przez nas docierała do coraz szerszych grup użytkowników realnie zainteresowanych ofertą twojej firmy. Zobacz, jakie jeszcze działania podejmujemy:

 • tworzymy strategie SEO - nieustannie jest to jedna z najistotniejszych i najskuteczniejszych składowych całego zjawiska, jakim jest marketing online. Innymi słowy, pozycjonowanie stron internetowych pozwala wprowadzić frazy kluczowe na pierwszą stronę wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google. Dzięki temu użytkownicy będą mieli łatwiejszy dostęp właśnie do strony internetowej reprezentującą twoją firmę,
 • opracowujemy strategie pod skuteczne kampanie Google Ads - ten rodzaj promocji umożliwia osiągać natychmiastowe efekty, co więcej daje też możliwość bardzo precyzyjnego targetowania przekazów reklamowych, dzięki czemu efektywność takiej kampanii jest bardzo wysoka,
 • tworzymy kampanie Facebook Ads - Facebook daje możliwość publikowania bardzo zróżnicowanych przekazów reklamowych, które będą trafiać do ściśle wyslekcjonowanych grup klientów rzeczywiście interesujących się twoją ofertą. W tym medium społecznościowym można, poza zwiększaniem zysku, zwiększyć ruch na stronie a także zwiększyć ilość fanów.
szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

  Please prove you are human by selecting the star.