Pozycjonowanie dla firm z Żor w wyszukiwarce Google

Podniesiemy pozycje i zwiększymy widoczność Twoich usług lub produktów na terenie Żor i okolic.

Przejrzysta umowa na pozycjonowanie

Jesteśmy pewni co do jakości naszych usług. Dajemy prostą i przejrzystą umowę.

Daj się znaleźć!

Marketing w wyszukiwarce Google - SEM. Docieramy do Twojego potencjalnego klienta.

Pozycje w Google zależą od jakości działań agencji

Twoja firma zasługuje na profesjonalistów. Jesteś w dobrym miejscu - sprawdź Nas.

Szeroka paleta usług i działań SEO

Strategia, audyt, optymalizacja treści, keyword research, linkbuilding, monitoring pozycji i efektów

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz osiągnąć wysoką widoczność Twojej strony? Zostaw adres email, wyślij formularz.

Lokalne SEO w Żorach

Choć pozycjonowanie lokalne Żory nieznacznie różni się od pozycjonowania tradycyjnego stron czy sklepów internetowych, wymaga jednak nieco innego podejścia. Regionalne pozycjonowanie w Google to dobry sposób na promocję witryny w wynikach wyszukiwania na zapytania związane z danym miastem - Żorach (np. mechanik Żory) czy nawet dzielnicą (np. salon masażu Śródmieście). Dzięki temu firmy mogą szybciej i skuteczniej dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów, którzy dokonują konwersji. Dzieje się tak dlatego, że użytkownicy szukający lokalnego sklepu, księgarni czy lokalu gastronomicznego rzeczywiście chcą skorzystać z takiej oferty. Warto też dodać, że cena pozycjonowania lokalnego witryny firmowej zwykle jest niższa niż w przypadku pozycjonowania słów kluczowych o zasięgu ogólnopolskim. Na jego całkowity koszt składa się wiele elementów, w tym branża i lokalizacja, dlatego zapraszamy do podania danych osobowych i adresu-email w celu przygotowania indywidualnej oferty na pozycjonowanie / SEO w Żorach.

Pozycjonowanie lokalne i jego specyfika

Pozycjonowanie stron Żory to rozłożony w czasie, wieloetapowy proces. Ma na niego wpływ około 200 czynników (w tym wiek domeny, optymalizacja, unikalność treści, ilość pozytywnych opinii Twoich klientów, historia strony), które determinują pozycję danej witryny w wyszukiwarce Google dla konkretnych fraz kluczowych. Wysokie miejsce w rankingu wyników wyszukiwania przekłada się na większy ruch na stronie www i jej lepszy potencjał sprzedażowy. Realizacja strategii lokalnego SEO wyróżnia się tym, że nasi specjaliści przeprowadzają prace optymalizacyjne w obrębie pozycjonowanej witryny i budują profil linkowy z myślą o jak najlepszej widoczności serwisu firmowego klienta dla danego miasta, np. Żory. Google wprowadza wiele zmian w swoim algorytmie wyszukiwania, przez co łatwiej jest ściśle powiązać firmy działające lokalnie z wynikami odpowiadającymi danej miejscowości. Podczas realizacji kampanii SEO o zasięgu lokalnym należy odpowiednio dobrać słowa kluczowe, określające obszar funkcjonowania Twojego biznesu – tylko wtedy można mówić o skuteczności tego typu reklamy i pozycjonowania. Jak potwierdzają wyniki przeprowadzonej przez Google analizy, w pozycjonowaniu lokalnych fraz niezwykle ważną rolę odgrywa ruch z urządzeń mobilnych i trend ten z roku na rok rośnie. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy strony pozyskują ruch ze smartfonów lub tabletów, wprowadziliśmy usługę monitorowania efektów pozycjonowania osiąganych przez promowaną witrynę w wynikach mobilnych.

Co obejmuje oferta na pozycjonowanie strony?

W ramach usługi Żory pozycjonowanie stron realizujemy działania z zakresu budowy pozycji witryny firmowej w TOP10 na wybrane frazy lokalne, np. dentysta Żory, hotel Żory, pozycjonowanie strony internetowej Żory. Skuteczne zwiększenie widoczności witryny w organicznych wynikach Google to proces, dlatego dedykowana oferta obejmuje m.in.:

  1. prace optymalizacyjne,
  2. opracowanie optymalnej struktury witryny pod zapytania "na miejscowości",
  3. content marketing (z nastawieniem na jakość treści),
  4. budowę bazy linków przychodzących wysokiej jakości,
  5. budowę popularności marki w internecie,
  6. utworzenie profilu Google Moja Firma,
  7. analitykę www i mierzeni konwersji ze strony.

Ponadto nasza agencja SEO zadba również o spójność Twoich danych teleadresowych w sieci, tzw. NAP (Name, Address, Phone Number) – zarówno na stronie internetowej, jak i na portalach społecznościowych oraz branżowych bazach firm widocznych w wyszukiwarce Google. Takie działania i odpowiednio zoptymalizowany profil firmowy w Mapach Google pozwalają nie tylko dotrzeć do nowych klientów ale mają realny wpływ na pozycjonowanie strony - jego efekty.

Jak więc widzisz, nasza oferta obejmuje różnorodne działania dla zwiększenia widoczności Twoich serwisów www, a więc w konsekwencji rozwoju Twojej działalności. Rozwiązania, które proponujemy, to wysoka skuteczność pozycjonowania stron internetowych.

Wycena pozycjonowania strony do 24h
dla firm z Żor

Ile trwa umowa lokalnego pozycjonowania stron internetowych?

Praktycznie każda umowa zarówno na pozycjonowanie stron internetowych Żory, jak i kompleksową obsługę reklamową firmy klienta od razu podpisywana jest na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Najczęściej jednak proponujemy naszym klientom umowę na pozycjonowanie na 6-12 miesięcy, ponieważ z własnego doświadczenia wiemy, że dopiero po takim okresie czasu można zaobserwować konkretne rezultaty pozycjonowania / działań SEO. Oczywiście nie oznacza to, że wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania osiągniesz zawsze po 12 miesiącach. Często zdarza się, że efekty pozycjonowania lokalnego są widoczne znacznie wcześniej już po 1 -3 miesiącach. Czas pojawienia się słów kluczowych na pierwszej stronie wyszukiwarki Google zależy od kilku elementów, które są ściśle związane m.in. z daną stroną www, wybranymi frazami kluczowymi czy linkami.

Nie znalazłeś odpowiedzi na
interesujące Cię pytanie?

Skontaktuj się z nami - odpowiemy ekspresowo.
Specjalnie dla Ciebie zagniemy czasoprzestrzeń!

Skontaktuj się z nami,
tak jak lubisz:

Cena pozycjonowania lokalnego Żory

Cennik SEO Żory, jaki jest koszt pracy naszej agencji?

Ustalenie ostatecznej ceny usługi pozycjonowania strony internetowej wymaga uwzględnienia kilka czynników, w tym konkurencji dla firm z danej branży na rynku lokalnym i lokalizacji. Kwoty które uwzględnia nasz cennik usług mieszczą się w zakresie od kilkuset złotych netto za miesiąc (dla działań z firmami lokalnymi, np. z Żor) do kilku- lub kilkunastu tysięcy złotych (w przypadku współpracy z firmami z siedzibą w Żorach, ale prowadzącymi sklepy internetowe lub strony internetowe na terenie całej Polski). Jak widzisz cena może być bardzo różna a do każdej wyceny pochodzimy indywidualnie. Sprawdź naszą ofertę, wybierz pozycję kontakt z menu i zapytaj o skuteczne SEO.

Rozliczanie za efekty czy abonament?

Zależ nam, aby Twoja strona była widoczna w Google na szeroką, jak najszerszą grupę wartościowych wyrażeń kluczowych. Pozycjonowanie i rozliczanie się za tzw. efekty (np. klient płaci gdy fraza dentysta Poznań wejdzie do top 5), nie jest nie tylko naszym zdaniem optymalnym rozwiązaniem ani dla Ciebie, ani dla Nas. Przede wszystkim nie dla Ciebie. Nasz konsultant wyjaśni Ci dlaczego.

Jak dobrać frazy kluczowe, aby być dobrze widocznym na lokalnym rynku?

Naszym klientom często proponujemy mieszanie fraz ogólnych z tymi z długiego ogona. Takie połączenie ma na celu dotarcie do zróżnicowanego grona klientów i tym samym wsparcie całego procesu pozycjonowania witryny danej firmy. Dużo łatwiej i taniej jest bowiem wypozycjonować stronę na rozbudowane frazy kluczowe.

Dlaczego warto postawić na lokalne pozycjonowanie stron Żory?

Większy ruch na stronie i większa sprzedaż

Nasze dotychczasowe działania pozwalają stwierdzić, że pozycjonowanie na rynku lokalnym nie tylko generuje większy ruch na stronie, ale też znacząco podnosi sprzedaż. Jak pokazują statystyki aż 78% osób, które korzystało z wyszukiwania lokalnego, ostatecznie dokonało zakupu produktów lub skorzystało z usługi stanowiącej ofertę danej firmy. To zdecydowanie opłacalna forma reklamy.

Pozycjonowanie a rosnąca ilość klientów korzystających z usług mobilnych

Lokalne pozycjonowanie Żory stanowi również skuteczny sposób na przyciągnięcie większej ilości klientów korzystających z usług mobilnych (oczywiście Twoja strona musi być responsywna). Jeśli użytkownik nie mieszka obecnie w Żorach, a w danym momencie szuka adresu sklepu stacjonarnego w tym mieście, to na jego liście wyników pojawi się wiele wyszukiwań prowadzących do stron korzystających z pozycjonowania lokalnego Żory. Google wyświetla użytkownikom urządzeń mobilnych wyniki, które są ściśle dopasowane do ich lokalizacji. Wyniki te są przez roboty indeksujące ustalane niezależnie od tego, czy poszukiwane słowa kluczowe posiadają nazwę danego miasta, czy też nie. Na przykład, gdy szukasz dentystów dla miasta Żory (fraza dentysta, stomatolog Żory), to wyszukiwarka zasugeruje Ci gabinety z tego terenu. Użytkowników urządzeń mobilnych cały czas przybywa. Coraz więcej osób poszukuje usług podczas podróży. Jest to na pewno obiecujący trend, dlatego nie należy go w żaden sposób lekceważyć. Szacuje się, że 56% internatów właśnie będąc „w podróży” dokonało zakupu lub skorzystało z usługi danej firmy.

Mniejsza konkurencja

W ogólnopolskich wynikach wyszukiwania jest bardzo duża konkurencja. Nic dziwnego. W końcu w każdym mieście działa kilkanaście stomatologów, biur nieruchomości czy restauracji. A aż 85% użytkowników szuka konkretnej oferty związanej z lokalnie prowadzonymi biznesami w Internecie.

Chcesz osiągnąć w internecie lepsze niż dotychczasowe rezultaty? Mamy skuteczne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy już teraz. Nasza agencja SEO świadczy szerokie i spójne działania w wyszukiwarce Google: SEO Żory, reklamy Google Ads. Zwielokrotnimy zasięg Twojej strony internetowej, dobierzemy wartościowe - czyli trafne słowa kluczowe.

szybki kontakt: +48 692 858 574

Skontaktuj się z nami

    Please prove you are human by selecting the key.