Google Business View – promocja firmy


Wyobraź sobie: Masz restaurację. Klient wchodzi w wyszukiwarkę, by sprawdzić lokalizację. A Ty zapraszasz go na wirtualną wycieczkę po lokalu. Takie możliwości daje Google Business View.

google-485611_1280Google Business View to usługa skierowana do firm, które chcą skutecznie promować swoją działalność w Internecie. Firmowe wizytówki Google+, pokazujące się po prawej stronie okna wyszukiwania, wyświetlają najważniejsze informacje – mapy, zdjęcia, godziny otwarcia. Potencjalny klient nie musi nawet wchodzić w linki do stron – wszystkie informacje ma przed oczyma od razu. Google Business View daje możliwość odbycia wirtualnego spaceru po lokalu. Jeśli prowadzisz biznes związany z obsługą klienta, to warto zastanowić się nad zainwestowaniem właśnie w taką formę promocji.

Dlaczego warto zainwestować w Google Business View?

Twoi potencjalni klienci chcą wiedzieć jak najwięcej o lokalu, zanim zdecydują się na jego odwiedzenie. Dając im możliwość wirtualnej wycieczki, zwiększasz szansę, że faktycznie wybiorą właśnie Twoją firmę.

Masz profesjonalnie wykonane fotografie, które możesz wykorzystać w jaki sposób chcesz, by promować swój biznes.

W dobie rosnącej popularności video 360°, za kilka lat może się okazać, że będziemy mogli chodzić po wirtualnym sklepie i jednym kliknięciem zamawiać interesujące nas produkty. Google Business View definitywnie ma przyszłość!

Najważniejsze jest znalezienie rekomendowanej agencji fotograficznej Google, która specjalizuje się właśnie w robieniu zdjęć pod tę usługę. Oddając to zadanie w ręce profesjonalistów możemy być pewni sukcesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie Jaworzno