Cyber Monday


Cyber Monday – skorzystaj z naszych wyjątkowych promocji!

W Polsce Cyber Monday to wciąż nowość, choć sklepy internetowe coraz poważniej traktują obchody tego „święta”. Z okazji Cyberponiedziałku nasza agencja przygotowała specjalną ofertę, która obowiązuje (uwaga!) przez cały tydzień!

Czarny Piątek i Cybernetyczny Poniedziałek to dwa dni, które oficjalnie rozpoczynają sezon przedświątecznych wyprzedaży. Cyber Monday to pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia – w tym roku przypada 27 listopada. Niektóre sklepy decydują się na huczne obchody obu tych „świąt”, inne przygotowują się do jednego. Powszechnie uważa się, ze Black Friday dotyczy sklepów stacjonarnych, zaś Cyber Monday internetowych. Zdecydowanie bliżej nam do tych drugich, dlatego oficjalnie ogłaszamy obchody Cyberponiedziałku!

Cyber Monday, czyli promocyjne ceny i liczne wyprzedaże

Cyber MondayOkreślenia Cyber Monday użyto po raz pierwszy w 2005 roku. Z roku na rok coraz więcej sklepów internetowych decydowało się na obchody tego dnia, zauważając wzmożoną sprzedaż tuż po Święcie Dziękczynienia. W tym okresie mnóstwo osób rozpoczyna intensywne poszukiwania ozdób i prezentów świątecznych. Mimo, że w Polsce nie obchodzimy Święta Dziękczynienia, Cybernetyczny Poniedziałek powoli zyskiwał popularność także i u nas. Nadal nie możemy mówić o jego powszechności, ale wiele sklepów internetowych rzeczywiście organizuje w tym dniu wielkie wyprzedaże.

Sklepy internetowe, które decydują się na obchody Cyberponiedziałku, powinny rozpocząć przygotowania do tego „święta”, jak i całego sezonu przedświątecznych wyprzedaży z dużym wyprzedzeniem. O tym, jak przygotować sklep internetowy na przedświąteczny szał zakupów pisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów, dlatego zachęcamy do jego lektury. Dziś tylko przypominamy, że produkty promocyjne należy wybierać z dużą rozwagą. A które spośród naszych usług zostaną objęte promocją?

Cybernetyczny Poniedziałek w Mapi Media

Z okazji Cyber Monday oferujemy aż 30% zniżki na świadczone przez nas usługi. Wszyscy, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty w dniach od 27 listopada do 1 grudnia 2017 r., zapłacą zdecydowanie mniej za prowadzenie działań SEO (pozycjonowanie strony) oraz optymalizację i prowadzenie kampanii AdWords. W ofercie promocyjnej znalazło się także miejsce dla usługi Facebook Ads (kampanie reklamowe na Facebooku). Zdajemy sobie sprawę, że wspomniane 30% może niewiele mówić, dlatego podajemy konkrety.

Oferujemy:

  • SEO już od 700 zł,
  • AdWords już od 200 zł,
  • Facebook Ads już od 150 zł.

Ponadto nowi klienci, którzy zechcą przy naszej współpracy przetestować system reklamowy Google AdWords, otrzymają od nas kupon o wartości 600 zł! Zoptymalizujemy Twoją kampanię AdWords tak, by przyniosła Ci maksymalne zyski, a dodatkowo otrzymasz 600 zł na reklamę w okresie przedświątecznym. Czy może być lepiej?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie Tychy