Rozdajemy kupony AdWords! Szybki przewodnik, jak zdobyć dodatkowe 600 zł na reklamę


Agencje SEO i SEM, które są certyfikowanymi Partnerami Google, od czasu do czasu otrzymują od Google kupony, które mają zachęcać klientów do skorzystania z systemu reklamowego AdWords.

Mapi Media ma w zanadrzu kilkanaście kuponów o wartości 600 zł, które bardzo chcemy rozdać naszym nowym Klientom! Warto się pospieszyć – zbliża się Boże Narodzenie i już lada chwila cała Polska popadnie w szał zakupowy. Czy jest lepszy moment, by dać się znaleźć w wyszukiwarce Google?

Warunek otrzymania prezentu od Google jest jeden: Kupony AdWords mogą otrzymać tylko właściciele nowych kont. Jak to działa i dlaczego warto rozpocząć współpracę z Mapi Media? Odpowiedź poniżej.

Ustawianie kampanii AdWords, analityka

Krótko o reklamach Google AdWords. Zalety systemu reklamowego Google

AdWords to rozbudowany system reklamowy Google, w którym funkcjonują zarówno reklamy tekstowe, graficzne, jak i w formacie video. Najpowszechniejszą formą reklam AdWords są właśnie reklamy tekstowe, przez niektórych zwane linkami sponsorowanymi. Spotykamy je w wyszukiwarce Google tuż nad wynikami organicznymi.

System AdWords funkcjonuje w modelu PPC, czyli płatności za kliknięcie. Oznacza to, że reklamodawca nie płaci za liczbę wyświetleń reklamy ale kliknięć w nią. Dzięki temu kampanie tego typu są efektywne, a przy tym stosunkowo niedrogie.

Kolejną zaletą systemu reklamowego Google jest możliwość precyzyjnego kierowania reklam do konkretnych odbiorców: mieszkańców danego rejonu, miasta bądź osób znajdujących się w określonej odległości od promowanej w sieci firmy.

Co bardzo istotne, przygodę z AdWords można rozpocząć dysponując nawet niewielkim budżetem. W przypadku niektórych, niszowych branż kilkaset złotych naprawdę może wystarczyć. Oczywiście im wyższy budżet, tym większa widoczność firmy w Internecie. W tej chwili, dzięki kuponom AdWords, w łatwy sposób można ten budżet zwiększyć.

Tworzenie konta reklamowego Google. Współpraca z Mapi Media

Potencjalny klient szukający w sieci interesujących ofert, dzięki AdWords może trafić właśnie na Twoją! Reklama wyświetli się dokładnie wtedy, gdy użytkownik będzie szukał tego, czego dotyczy kampania. Warto zauważyć, że utworzenie konta reklamowego jest całkowicie bezpłatne. Reklamodawca samodzielnie ustala budżet, więc koszty reklamy zależą od efektów, jakie chce osiągnąć. Tworzenie nowego konta reklamowego ma również tę zaletę, że wiąże się z możliwością pozyskania kodów promocyjnych i wykorzystania dodatkowych środków na reklamę.

Mapi Media, jako Partner Google, ma do dyspozycji kupony o wartości do 600 zł.  To oznacza, że inwestując 600 zł, otrzymasz drugie tyle na swoją reklamę. Dzięki temu, że naprawdę znamy się na rzeczy, możesz być pewien, że zoptymalizujemy kampanię tak, by przyniosła Ci maksymalny zysk. Oczywiście każdy klient jest inny,  tworzymy więc indywidualną strategię działań dla konkretnej witryny.

AdWords - współpraca z Mapi Media

Kupony AdWords – jak to działa?

Każdy kupon AdWords zawiera kod doładowujący konto. Maksymalna kwota doładowania to 600 zł. Kod można wykorzystać tylko do jednego konta i tylko raz. Należy go użyć w ciągu 14 dni od momentu utworzenia konta. Kody o niższych nominałach można pozyskać bezpośrednio od firmy Google, natomiast kupony AdWords 600 zł rozdają wyłącznie Partnerzy Google.

Realizacja kuponu, czyli doładowanie konta AdWords, następuje po upływie 31 dni od momentu wprowadzenia kodu. Konto zostaje zasilone kwotą, jaka została wydana na reklamę w ciągu 30 dni, licząc od dnia użycia kodu. Jeśli reklamodawca wydał 300 zł, na jego konto trafi taka właśnie suma. Jeśli wydał 600 zł i więcej, konto zostanie zasilone maksymalną możliwą kwotą, czyli 600 zł. Wynika z tego, że w pierwszym miesiącu prowadzenia kampanii warto wydać na reklamę więcej, ponieważ ta kwota i tak zostanie zwrócona.

Zapraszamy do kontaktu z Mapi Media oraz zapoznania się z ofertą prowadzenia kampanii AdWords na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym, jak zyskać dodatkowe 600 zł na reklamę!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: pozycjonowanie Katowice