Programowanie aplikacji internetowych

Jest wiele sposobów na uatrakcyjnienie strony www i przyciągnięcie na nią swoich klientów. Najlepsze rozwiązania to takie, które oprócz przyciągania klientów stają się także narzędziem pomocnym w sprzedaży produktów.

W Mapi Media tworzymy zaawansowane aplikacje internetowe. Zaproponowane przez nas rozwiązania przyniosły wielu firmom znaczny wzrost zainteresowania ofertą i co za tym idzie – wzrost realizowanych transakcji. Przygotowane przez nas aplikacje web są łatwe w obsłudze dla każdego przeciętnego użytkownika i jednocześnie skracają ścieżkę kontaktu klienta z firmą.

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz niszową działalność, czy sprzedajesz towary i usługi, na które jest duży popyt – zawsze możesz zwiększyć zysk firmy i zdecydowanie uprościć procedury.

Potrafimy budować strony w każdym z możliwych języków programowania. Posiadamy duże doświadczenie w pisaniu zaawansowanych stron w php, a także w asp.net. Pozwala nam to na dostosowanie naszej oferty do wymagań klienta. Jeśli klient chce mieć dobre strony, jednak nie chce przeznaczać swojego budżetu na utrzymanie serwera, proponujemy php. Połączony z mySQL’em i templatkami stanowi doskonałe narzędzie reklamowe lub narzędzie do pracy, takie jak sklep czy serwis internetowy. Jeśli jesteś klientem nastawionym na technologię .NET, napiszemy stronę używając najnowszych technologii Microsoftu. Dzięki MSSQLSerwer Twoje dane będą doskonale zabezpieczone przed atakami z zewnątrz i pozwolą na utrzymanie Twojego serwisu pod ciągłą ochroną. Ponadto witryna będzie działała niezawodnie.

Tworzymy niepowtarzalne aplikacje web posiadające swoje bazy danych oparte na serwerach linuxowych jak i windowsowych. Pozwalają one internautom na złożenie szczegółowego zamówienia lub na samodzielne sporządzenie wyceny produktu. Zamówienie trafia na Twoją skrzynkę mailową gotowe do realizacji. Przekonaj się, jakie to proste.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o zrealizowane przez nas dotychczas aplikacje. Jeśli masz pomysł na aplikacje na potrzeby swojej strony i firmy – zrealizujemy go. Jeśli poszukujesz ciekawego rozwiązania dla swojego biznesu – również skontaktuj się z nami. Z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów, abyś mógł cieszyć się rozwijającą się firmą.